Proměny Tour 2003 - Čechomor

Interpret: Čechomor
Celkový čas: 01:53:52
Vydavatel: Wenkov Record
Rok vydání: 2003
Typ nahrávky: živá nahrávka
Medium: CD, DVD

Proměny Tour 2003, to je druhé koncertní album skupiny Čechomor. Album bylo vydáno na dvou CD a VHS nebo DVD. Koncert je rozdělen na dvě části. V první části hraje pouze Čechomor a v druhé hrají společně s Collegiem českých filharmoniků písně z alba Proměny. Na albu vystupuje jako host i Lenka Dusilová. Na konci ještě skupina sama přidává několik přídavků.
Koncert v pražské T-Mobile Aréně, který byl součástí koncertního turné Proměny Tour 2003, navštívilo přes 11000 diváků, kteří se postarali o perfektní atmosféru koncertu. Další zajímavostí je, že tento koncert byl jako první v České republice nahrán na 12 kamer s pětikanálovým zvukovým systémem. Kvalita záznamu byla oceněna Andělem za nejlepší DVD roku 2003.
Celkově album obsahuje 28 skladeb. Skladby Intro I., Intro II. a Instrumentálka jsou nahrány jako instrumentální. Délka koncertu je 113,5 minut.

Bonusy na DVD: film o filmu Making of Cechomor Tour 2003 18,5 min. EPK 12,5 min. Ukázka filmu Rok Ďábla 11 min a 4 videoklipy (Proměny, Velické Zvony, Včelín, Mezi Horami). Textové informace o účinkujících, diskografie, fotoalbum, zpěvník a ocenění.

Skupina Čechomor slavila s turné nebývalý úspěch. V dubnu roku 2003 – v celkem pěti městech České republiky a v Bratislavě – navštívilo těchto šest exkluzivních koncertů téměř 40.000 diváků. Celkově koncerty skupiny Čechomor uskutečněné v roce 2003 shlédlo v Čechách a na Slovensku více než 100 tis.diváků.

SEZNAM SKLADEB
  • Intro I. 03:14
  • Koníčky 02:58
  • Na Vsetíně 02:58
  • Včelín 02:43
  • Súsedovi koně 04:07
  • Nevěra 03:14
  • Instrumentálka 02:46
  • Seděm nocí 05:12
  • Husičky 02:40
  • Michálek 07:08
  • V zeleném háji 01:21
  • Intro II. 01:47
  • Proměny 06:26
  • Mezi horami 06:52
  • Vyšly ryby 02:22
  • Dobře ti je Janku 03:11
  • Zdálo sa ně 04:38
  • Zabitec 04:57
  • Hruška 03:36
  • Svatba 06:33
  • Voják 05:04
  • Šimbolice 01:54
  • Větříček 07:50
  • Velické zvony 06:34
  • Dudáček 02:32
  • Gorale 01:56
  • Pivničková 03:34
  • Aj čo nědáš 05:45
  • Celkový čas:01:53:52
ČLENOVÉ
  • František Černý (Zpěv, kytara)
  • Karel Holas (Housle, zpěv)
  • Radek Pobořil (Trubka, harmonika)
  • Michal Pavlík (Violoncello, klávesy)
  • Martin Vajgl (Bicí)
  • Taras Vološčuk (Kotrabas)

DISKOGRAFIE

RECENZE
Díky Čechomore, Radosti života se teď náramně hodí

Díky Čechomore, Radosti života se teď náramně hodí

V této podivné době nutně potřebujeme radosti života. Pokud se vám ale momentálně...


Tak tohle Nadechnutí vydrží Čechomoru i jeho fanouškům hodně dlouho

Tak tohle Nadechnutí vydrží Čechomoru i jeho fanouškům hodně dlouho

Všechny desky populární kapely Čechomor staví na pestrosti, ale na novince Nadechnutí došli chlapci...




ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Dokument, megakoncerty, festivaly – Rybičky 48 slaví i letos
25.03.

Dokument, megakoncerty, festivaly – Rybičky 48 slaví i letos

RYBIČKY 48 – 20 LET ROCK’N’ROLLU, VY BUZNY je název celovečerního filmového dokumentu, který přináší...


Depeche Mode vydávají patnáctou studiovku Memento Mori
25.03.

Depeche Mode vydávají patnáctou studiovku Memento Mori

Čekání je u konce, Depeche Mode vydali své netrpělivě očekávané patnácté studiové album...


Moody Moon Noize vol. 4: Unikátní koncerty v kostelech i zbrusu nová jména
24.03.

Moody Moon Noize vol. 4: Unikátní koncerty v kostelech i zbrusu nová jména

Čtvrtý ročník butikového festivalu Moody Moon Noize proběhne na konci srpna v severočeském Chomutově. Pořadatelé...


TŘI SESTRY SE VRACEJÍ DO BRANÍKA!
24.03.

TŘI SESTRY SE VRACEJÍ DO BRANÍKA!

Skupina Tři sestry ve středu odstartovala svoji 38. sezónu vyprodaným pražským koncertem v pražském Paláci Akropolis....


Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy
24.03.

Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy

Jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett mluví hudební kritika o americké multitalentované...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LP XXIII
08.03.

LP XXIII

» Koller David

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází David Koller s...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru