Taylor Swift po třinácti letech znovu vydává své třetí studiové album Speak Now, objeví se nejen nové skladby ale i zajímavé kolaborace!

Americká star Taylor Swift znovu vydává své třetí studiové album Speak Now, které původně vyšlo v roce 2010. Je to tak již třetí album vedle Red a Fearless, které se zpěvačka rozhodla znovu vydat. Důvod je jednoduchý, chce mít kontrolu nad svou tvorbou. Ovšem nejedná se o jednoduché znovu uploadování alb s přidanou závorkou Taylor´s version. Dává jim novou duši a tuny práce. Sem tam přidá či upraví beat, sem tam přezpívá verš, ale především nahrává staré nové skladby. Texty a dema, které se dříve na desku nedostaly, a tedy nikdy neprošli pořádným procesem nahrávání.

Na Taylořině verzi Speak Now se objeví dvě velká jména, která podle jejích slov ovlivnila její textařské schopnosti při skládání originální verze alba. Taylor Swift je bez pochyb jednou z největší popstars, která dnes obíhá planetu. Po boku asi největšího původního hitu „Enchanted" se objeví i „from the vault" část, která bude obsahovat hned šest nových skladeb. Celé to odstartuje „Electric Touch"Fall Out Boy.

Zpěvák legendární pop punkové/ rockové kapely, Patrick Stump a Taylor Swift jsou dlouholetými přáteli. Krom společného psaní se objevil i na turné k albu Red, jehož singly „I Knew You Were Trouble" nebo „22" snad nejde ani neznat. Společně s celou kapelou si Fall Out Boy Taylor přizvali na molo Victoria´s Secret Fashion Show v roce 2013, kde vytvořili epickou verzi megahitu „My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up)", který byl tehdy jejich comebackem z potřebné několikaleté pauzy. Okolo nich se tak ve spodním prádle promenádovaly největší tváře světového modelingu s andělskými křídly. Show opravdu stojí za shlédnutí.

Jako druhého největšího influencera desky z roku 2010 Taylor jmenovala zpěvačku kapely Paramore, Hayley Williams. Královna pop punkové scény naopak Taylor Swift označila za svou první skutečnou kamarádku v hudebním byznysu. Zpěvačka hitu „Ain´t It Fun", která s Paramore otevírala několik večerů Eras Tour po severní Americe pro Taylor Swift, dále vzpomínala, jak se nejdříve seznámila s maminkou, která moc pro svou tehdy mladičkou začínající dceru Taylor chtěla najít vrstevníky, kteří se mladí také objevili v záři reflektorů.  Ve svém instagramovém postu Williams vzpomínala na své 21. narozeniny, kdy si tehdy ještě CD Speak Now poprvé pustila ve svém úplně prvním autě. Ve znovu vydané verzi desky obě zpěvačky společně uslyšíme ve skladbě „Castles Crumbling".

Celého díla se dočkáme 7. července!

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
DRTIKOL fest vol. 2 nabídl v Záboří kvalitní muziku a dobrou festivalovou atmosféru
18.07.

DRTIKOL fest vol. 2 nabídl v Záboří kvalitní muziku a dobrou festivalovou atmosféru

Cílem fanoušků heavy-metalových vypalovaček se v sobotu 13.7.2024 stal areál hasičské zbrojnice v obci Záboří...


The Atavists avizují singlem Here It Comes Again nové album
18.07.

The Atavists avizují singlem Here It Comes Again nové album

Energická kapela The Atavists dává singlem Here It Comes Again nahlédnout, jak bude znít její čtvrté album....


Na Kunětickou horu se mohou těšit Jakub a Monika
18.07.

Na Kunětickou horu se mohou těšit Jakub a Monika

Putovní festival Hrady CZ pokračuje o víkendu na Kunětické hoře. V naší soutěži jste moli vyhrát 2x1 volnou...


The Midnight přivezli do Prahy kus 80. let
18.07.

The Midnight přivezli do Prahy kus 80. let

The Midnight, jedna z předních synthwave skupin, se vrátila do Prahy po pěti letech a podruhé (nejen) tuzemským fanouškům...


V Medvědovi se pařilo - Slaughter Session přilákal početné publikum
18.07.

V Medvědovi se pařilo - Slaughter Session přilákal početné publikum

Páteční večer 12.7.2024 měl v plzeňském Bílým Medvědovi punc metalového festivalu, který s názvem...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru