Paramore, Pierce The Veil nebo You Me At Six, zapište si do kalendáře datum 10. února, máme se na co těšit!

Comeback kapel Paramore a Pierce The Veil v jeden den? You Me At Six se přidávají do řady. Všechny tři lásky fanoušků punk/emo rockových kapel vydávají album v jeden a ten samý den!

Paramore konečně vydávají své první album po pauze, která nastala po vydání posledního alba After Laughter v roce 2017. Nové album This Is Why bude vedle stejnojmenného singlu obsahovat dalších devět skladeb. Celý tracklist si můžete prohlédnout níže. Dosud jedinými vydanými jsou skladby „The News", „C´est Comme Ca" a již zmíněný singl „This Is Why", který kapela vydala koncem září minulého roku, a se kterým uchvátila svět svým comebackem, na který všichni tak dlouho čekali.

     1.  This Is Why

     2.   The News

     3.   Running Out Of Time

     4.   C´est Comme Ca

     5.   Big Man, Little Dignity

     6.   You First

     7.   Figure 8

     8.   Liar

     9.   Crave

    10.  Thick Skull

Zpěvačka Hayley Williams mezitím vydala dvě sólové desky, Petals For Armor v roce 2020 a následující rok follow-up FLOWERS for VASES a pár singlů. Mezi nejúspěšnější se řadí „Simmer", „Dead Horse" a „Cinnamon" z prvního alba.

Minulý rok svůj podobně dlouho očekávaný comeback ohlásila a mexicko-americká kapela Pierce The Veil, která se podobně jako Paramore proslavila především díky fanouškům emo a punkové hudby. Tato skupina kluků z amerického San Diega už má za sebou i několik koncertů po svém návratu, díky fenomenálnímu festivalu When We Were Young, který se loni v září konal v Las Vegas. Zahráli si zde po boku My Chemical Romance, Bring Me The Horizon, I Prevail, A Day To Remember nebo právě Paramore.

Pierce The Veil se v minulosti proslavili společným tourováním s Bring Me The Horizon nebo Sleeping With Sirens, jejichž frontman Kellin Quinn a jeho medový hlásek společně s Fuentesovým vytvořili nezapomenutelnou kombinaci v podobě hitu „King For A Day" z alba Collide With The Sky.

Pánové si po svém čtvrtém albu Misadventures, které vydali v roce 2016 dali pauzu. A i přes nekonečné sliby nového materiálu a pár svateb je to dnes skoro sedm dlouhých let. Ovšem již za necelé dva týdny se konečně dočkáme!

Nejnovější album, designově připomínající válečné konflikty kvůli své vojenské zeleni, nese název Jaws Of Life a vyjde 10. února. Pracují na něm od roku 2018! S příchodem posledního září jsme dostali menší ochutnávku v podobě prvního singlu „Pass The Nirvana". Album oznámili až v listopadu s příchodem druhého singlu „Emergency Contact". Posledním singlem je skladba „Even When I´m Not With You", která vyšla v polovině ledna 2023. Deska bude obsahovat dvanáct skladeb. Celý tracklist si můžete prohlídnout níže.

     1.   Death of an Executioner

     2.   Pass The Nirvana

     3.   Even When I´m Not With You

     4.   Emergency Contact

     5.   Flawless Execution

     6.   The Jaws Of Life

     7.   Damn the Man, Save the Empire

     8.   Resilience

     9.   Irrational Fears (interlude)

    10.   Shared Trauma

    11.   So Far So Fake

    12.  Fractures ft. Chloe Moriondo

A do třetice všeho dobrého se přidali britové You Me At Six se svou již osmou deskou. Truth Decay měla původně vyjít koncem ledna, ale z neočekávaných komplikací při výrobě vinylů se vydání o dva týdny přesunulo. Ale jak se říká, na dobré věci je třeba si počkat.

Truth Decay pánové vydávají již dva roky po předchozí desce Suckapunch, která také vyšla pouhé dva a půl roku po předchozím albu VI. Kapela vydává hudbu o sto šest. Není si na co stěžovat vzhledem ke skutečnosti, že od vydání své šesté desky VI si stihli hned dvakrát zahrát na festivalu Rock For People a dokonce předvést i show jako headlineři v menším klubu.

Nejnovější deska bude obsahovat hned třináct skladeb, ze kterých již pět už obletělo celý svět. Těmito skladbami jsou „DEEP CUTS", „No Future? Yeah Right", „Mixed Emotions (I Didn´t Know How To Tell You What I Was Going Through)", „heartLESS" a poslední „:mydopamine:", která vyšla v polovině ledna. Naopak od Pierce The Veil se tato deska line krvavě červenou barvou, které i lyrické motivy alba odpovídají. Všechny skladby si můžete prohlédnout níže.

     1.    DEEP CUTS

     2.    Mixed Emotions (I Didn´t Know How To Tell You What I Was Going Through)

     3.    God Bless The 90s Kids

     4.    After Love In The After Hours

     5.    No Future? Yeah Right ft. Rou Reynolds

     6.    HeartLESS

     7.    Who Needs Revenge When I´Ve Got Ellen Rae

     8.    Breakdown

     9.    Traumatic Iconic

    10.  :mydopamine:

    11.   A Smile To Make You Weak(er) At The Knees

    12.   Ultraviolence

    13.   A Love Letter to Those Who Feel Lost ft. Cody Frost

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy
24.03.

Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy

Jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett mluví hudební kritika o americké multitalentované...


S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?
24.03.

S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?

Den D je tu. Dnes si všichni fanoušci amerických pop punkových hvězd můžou konečně poslechnout nové album, které...


The Subways zaburácí v Brně
24.03.

The Subways zaburácí v Brně

Nestárnoucí punk rocková trojice The Subways jsou opět na cestách a znovu nevynechali ani Českou republiku. Zahrají u nás...


Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům
24.03.

Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům

Sobotní večer 18.3.2023 měl ve Spáleném Poříčí titulek Josefovská akce. Rocková párty se pochlubila vystoupením...


Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený
23.03.

Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený

Pražská čtveřice Mrakoplaš, která ve své hudbě invenčně propojuje folk, blues a rock, vstupuje do druhého...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LP XXIII
08.03.

LP XXIII

» Koller David

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází David Koller s...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru