The Vamps chtějí navázat na úspěchy boy bandů

Hvězdné časy boy bandů (Backstreet Boys, New Kids on the Block, 'N Sync, Take That, One Direction) jsou již zřejmě minulostí, přesto se čas od času nová chlapecká kapela objeví. Jako v případě britských The Vamps, kteří aktuálně ovládají rádiový éter svým hitem Last Night. Právě dnes vydávají své debutové album Meet The Vamps.



To navazuje na loňský debutový singl Can We Dance, po kterém počátkem letošního roku následoval další v podobě písně Wild Heart. Oba songy uspěly v britské singlové hitparádě a na YouTube mají klipy již milióny zhlédnutí.



Album Meet The Vamps, na kterém spolupracoval i Bruno Mars, nabízí v základní verzi patnáct autorských songů. O finální podobu se postaral úspěšný norský producentský team Espionage, který tvoří kdysi známý zpěvák Espen Lind a jeho kolega Amund Bjørklund. Ti se již dříve podíleli například na deskách kapely Train, zpěvaček Jordin Sparks, Beyoncé, Emeli Sandé nebo Chrise Browna.  

Našli se přes facebook

Chlapci Brad Simpson, James McVey, Connor Ball a Tristan Evans, jejichž věk se pohybuje mezi osmnácti a devatenácti lety, se společně našli přes facebook a YouTube. V tomto složení fungují již od roku 2012 a na svém kontě mají již desítky vystoupení po celém světě a předskakování na koncertních šňůrách The Wanted nebo Taylor Swift.  
GALERIE

Související obsah:

» Boy band One Direction překonal světový rekord   (Karel Souček, 26. 07. 2013)
» Vezměte si One Direction domů   (Anička Stoklásková, 30. 12. 2012)
» One Direction zvou fanoušky do své show   (Jitka Fialková, 04. 10. 2013)
» Swift Taylor   (Jakub Fritsche, 22. 12. 2012)
» Beyoncé vypustila novou desku!   (Ondra Kocáb, 13. 12. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Hayden Calnin: výrazná osobnost australské indie scény v Praze
30.01.

Hayden Calnin: výrazná osobnost australské indie scény v Praze

Australský písničkář Hayden Calnin přiveze svou intimní indie-folkovou tvorbu do Prahy, kde se 20. února 2024 v Café...


FOTOreport: Vokální fiasko? Pit nadšený, sedící spíše zklamaní
29.01.

FOTOreport: Vokální fiasko? Pit nadšený, sedící spíše zklamaní

Architects a jejich dlouho očekávaná největší headline show v Česku – tak přesně na to jsme se všichni...


Zimní bouře do Brna přivála pouze ze severu
29.01.

Zimní bouře do Brna přivála pouze ze severu

V posledním lednovém týdnu letošního roku proběhl v brněnském klubu Fléda power metalový večírek....


Neúprosný hluk a industriální agrese v brněnském Kabinetě Múz
29.01.

Neúprosný hluk a industriální agrese v brněnském Kabinetě Múz

Brněnský Kabinet Múz se 31. ledna stane místem, kde dostane prostor ta nejsyrovější podoba současné industriální...


Venika Hartlyn představí v Petrof café nové písně z chystaného debutu
28.01.

Venika Hartlyn představí v Petrof café nové písně z chystaného debutu

Písničkářka a klavíristka Venika Hartlyn vystoupí ve čtvrtek 5. února od 18 hodin v Petrof café v Hradci...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta