Rain, Black Bull, Enola Gay aneb Modrou Vopicí bude znít crossover rock, hardrock, ale i rock s dávkou metalu!

Ve známém pražském Music clubu Modrá Vopice se 9. června ve 20:00 odstartuje večer, který bude ve znamení rocku. Jako první vystoupí kapela RAiN z Nového Města pod Smrkem, která v červenci bude slavit hezkých 15 let na hudební scéně. Tahle parta se svým crossover rockem vás určitě rozpumpuje hned v úvodu večera.

Další na koho se můžete těšit, je smečka Black Bull, která loni, právě zde v Modré Vopici, představila svého nového bubeníka Romana Luňáčka. Ten to za bicími rozbalil tak, jako by v kapele hrál od samého začátku. Kapely nadupanej hard rock v kombinaci s úžasným hlasem Lucky Roubíčkové, vás určitě nenechají v klidu. Jejich skladby jsou v anglickém jazyce, ale určitě zazní, alespoň jedna, pro fanoušky, pro vás, kteří čtete tyto řádky, i v češtině.

Závěr večera bude patřit mladoboleslavské kapele Enola Gay. Ta působí na hudební scéně od roku 2011 Během tohoto období do dnešní doby, ji potkalo několik změn. Ta poslední byla začátkem roku 2015 a na post sólového kytaristy přišel Petr Harsa.V roce 2015 vznikl kapely oficiální klip Prachy a v roce 2016 nové album Nejsem blázen.

GALERIE

Související obsah:

» Velký punkový večer v Modrý Vopici byl parádní!   (Jana Kleinbauerová, 22. 02. 2017)
» Premier na minifestu v Modrý Vopici   (Jana Kleinbauerová, 30. 04. 2015)
» Klubem Modrá Vopice se opět rozezní tóny pro Kaštánka   (Jana Kleinbauerová, 12. 07. 2016)
» Modrou Vopicí zněl crossover-rock, power metal, hard and heavy, ale i rock'n'roll   (Jana Kleinbauerová, 22. 11. 2015)
» Narozeniny v Modré Vopici   (Pavel Zajíček, 04. 09. 2016)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Kryštof vydává remixy nejnovějšího hitu Půlnoční hřích. Na přání fanoušků.
29.07.

Kryštof vydává remixy nejnovějšího hitu Půlnoční hřích. Na přání fanoušků.

Singl Půlnoční hřích, který mají na svědomí Kryštof a Dominique Alagia, je momentálně třetím nejhranějším singlem...


12. Koncert pro Kaštánka pod širým nebem v legendárním klubu Modrá Vopice
28.07.

12. Koncert pro Kaštánka pod širým nebem v legendárním klubu Modrá Vopice

Čas letí neskutečně rychle.... I letos se bude 8. srpna v klubu Modrá Vopice vzpomínat na přítele, parťáka,...


Tanja hlásí návrat v plné síle
28.07.

Tanja hlásí návrat v plné síle

Charismatická zpěvačka a nezaměnitelný hlas české rockové scény Tanja (Tanja Kauerová), známá především...


Mnemic: První turné jsme odehráli na kytary, které stály pětistovku
27.07.

Mnemic: První turné jsme odehráli na kytary, které stály pětistovku

Krátce po jejich koncertě na festivalu Brutal Assault jsem si popovídal se zástupci dánské kapely Mnemic. Zpěvák...


Good Times Only: Neřídíme kapelu jako firmu. Jsme kámoši, které to pořád baví.
27.07.

Good Times Only: Neřídíme kapelu jako firmu. Jsme kámoši, které to pořád baví.

Krátce před svým koncertem na Colours of Ostrava si s námi Good Times Only povídali o nové desce Tohle mi ještě...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Foreign Tongues
27.07.

Foreign Tongues

» Rolling Stones

Legendární kapela The Rolling Stones vydala 10. července 2026 nové album...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta