Narozeniny v Modré Vopici

V pražském rokáči to vřelo

Třetího září oslavil Pražský rockový klub Modrá Vopice již své dvacáté třetí výročí vzniku. Na oslavu se přišlo podívat velké množství fanoušků , které přilákala jak atmosféra samotného klubu, tak i v neposlední řadě zúčastněné kapely. Majitelé trička s logem Modré Vopice měli vstup zdarma. No a takových tu bylo odhadem dvacet. Vystřídalo se tu hned několik českých i jedna zahraniční kapela, které vystupovaly jak ve vnitřních prostorách klubu, tak i na venkovním pódiu. Jako první se předvedla v 16:30 rakouská punkrocková sestava Búrning Fúel, kterou vystřídala metal-punková kapela P.U.M., jejímž zakladatelem je zpěvák a kytarista Robert Papoušek. Po 18. hodině přišel na řadu melodický metal, se kterým zde vystoupila otrokovická partička Imortela s frontmankou Kateřinou Bartoňovou.

Jako další své příznivce nadchl Zputnik z Prahy s dynamickou zpěvačkou Anetou Práglovou, který se představil se svým punkovým vystoupením. I když byla zpěvačka zdravotně indisponovaná, zvládla své vystoupení na jedničku. Nechyběla tu ani formace Afterspoon také z Prahy. A už je tu kapela Matahari, ta zahrála skladby ze svého nového alba, které vyšlo v květnu pod názvem Kód Karma. Zazněly tu skladby z tohoto alba jako například: Čeká tě kriminál nebo Vodní dravci.

Do rockového maratonu se přidaly i další pražské kapely Souboj S Pamětí a Stroy, jejímž členem je bubeník Miloš Meier a kterou můžete v součastné době vidět na TV Rebel v Czech Parádě.

A na závěr celé rockové řádění ukončila formace Univers

Celý tým klubu dokázal všechny příchozí fanoušky zásobovat jak dostatečným přísunem tekutin, tak i nějakou tou dobrotou na zub. A tak společná oslava dlouholetého působení tohoto klubu proběhla v naprosté pohodě. Je parádní, že se najde parta zapálených lidí, kteří dokáží provozovat rockový klub jako je Modrá Vopice, a tak se jistě fanouškové i kapely mohou těšit na oslavu i v příštím roce 2017.

GALERIE

Související obsah:

» Premier na minifestu v Modrý Vopici   (Jana Kleinbauerová, 30. 04. 2015)
» Modrá Vopice slavila 22. narozeniny a nechyběl ani ohňostroj   (Jana Kleinbauerová, 04. 09. 2015)
» Jinovatka a Jiříkovo vidění aneb povedený večírek v Modrý Vopici   (Jana Kleinbauerová, 22. 01. 2015)
» Klubem Modrá Vopice se opět rozezní tóny pro Kaštánka   (Jana Kleinbauerová, 12. 07. 2016)
» Modrou Vopicí zněl crossover-rock, power metal, hard and heavy, ale i rock'n'roll   (Jana Kleinbauerová, 22. 11. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn
29.04.

Singl Red Flowers avizuje nové album písničkářky Veniky Hartlyn

Red Flowers je čtvrtým singlem z chystaného alba písničkářky a klavíristky Veniky Hartlyn. Deska pod názvem...


Americký hitmaker Flo Rida se představí v O2 areně
29.04.

Americký hitmaker Flo Rida se představí v O2 areně

Pražská O2 arena se 19. května stane místem, kde se potkává syrová energie a přímočará show. Někdy není potřeba...


Ocean Sleeper dorazí do Prahy s moderním metalcorem
29.04.

Ocean Sleeper dorazí do Prahy s moderním metalcorem

Do Café V Lese dorazí 26. června 2026 australská kapela Ocean Sleeper, která patří mezi zajímavé zástupce...


V Braníku oslaví Fanánek ze Tří sester a Zdeněk z SPS 60. narozeniny
29.04.

V Braníku oslaví Fanánek ze Tří sester a Zdeněk z SPS 60. narozeniny

V pražském Braníku se 22. a 23. května uskuteční další opulentní večírek nejen Tří sester, ale – a to především...


Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy
28.04.

Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy

Americká zpěvačka Sofia Isella vystoupí 19. května v pražském klubu SaSaZu, kde nabídne fanouškům večer plný...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta