Prague Open Air oznamuje první jména a mění Braník za Holešovice

První část letošního programu představují organizátoři letní série koncertů Prague Open Air. Odehraje se na třech scénách, přičemž letos jednu z lokací mění. Místo Ledáren Braník se hudební fanoušci mohou těšit na vystoupení v prostoru Areál7 v Holešovicích, který nabídne více místa, lepší dostupnost a komfortnější zázemí. Program letošního ročníku se dále odehraje na Občanské plovárně a Terase Smíchov. 

„V Ledárnách jsme už naráželi na limity areálu, proto jsme se rozhodli přestěhovat naši největší scénu do prostoru Areál7 v Holešovicích. Nový prostor nabídne více místa a dá se flexibilně uzpůsobit počtu návštěvníků," vysvětluje za organizátory Tomáš Staněk. „Další výhodou Areálu 7 je jeho skvělá dostupnost – nachází se jen osm minut chůze od metra C Nádraží Holešovice a v blízkosti tramvajových zastávek Výstaviště a Nádraží Holešovice. Přímo na pozemcích Areálu 7 je možné také parkovat," dodává Staněk.  



Program v holešovickém Areálu 7 odstartují 17. června Vojtěch Dyk s D.Y.K., pro které to bude jediný koncert v Praze po vyprodané O2 areně. Hned den na to vystoupí Nejsjetější trojice ve složení Záviš Mucha Baumaxa se svou jedinečnou společnou show. Červnový program pak završí 26. června David Koller. V červenci se návštěvníci mohou těšit na Horkýže Slíže a Visací zámek. Srpen nabídne koncerty ČechomoruMartinou Pártlovou, Vypsané fiXy, Mňágy a Žďorp, Mig 21, Pražského výběru a Sofiana Medjmedje.   

Prague Open Air na Občanské plovárně zahájí 23. července Michal Hrůza, dále se na břehu Vltavy představí Pokáč, Brutus, Jasná Páka, Bratři Ebenové, Barbora Poláková, Jiří Pavlica & Hradišťan, Krucipüsk, Anna K., Xindl X, Sto zvířat, Tomáš Klus, UDG, Vesna a kapela N.O.H.A.   

Třetí scéna Terasa Smíchov, krásný prostor s jedinečným výhledem umístěný na střeše OC Smíchov, bude hostit intimnější koncerty. Pořadatelé zatím oznámili na tuto scénu dva interprety – kapelu Trocha Klidu (24. 6.) a zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (28. 8.).
Foto: Barbora Mrackova
GALERIE

Související obsah:

» Hudební jízda Prague Open Air zdaleka nekončí   (Karel Souček, 06. 08. 2023)
» Prague Open Air obsadí Ledárny Braník a Občanskou plovárnu   (Karel Souček, 24. 05. 2024)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
30.04.

Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny

Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné s názvem The Run For Your...


Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou
30.04.

Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou

Legendární Katapult s frontmanem Oldou Říhou slaví letos nádherné padesáté narozeniny. K tomuto...


Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze
30.04.

Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze

Pravděpodobně největší koncertní metalová událost tohoto roku je za námi. Behemoth nekompromisně zválcovali Prahu....


Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu
29.04.

Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu

Festival Brod 1995 zve již podvanácté do Českého Brodu na pestrý mix nejrůznějších žánrů i pověstnou...


Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy
29.04.

Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy

Švédská progresivně rocková parta Ghost se chystá na svůj šestý koncert v České republice. Po třech letech...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Duše v peří
15.04.

Duše v peří

» Joker Beat

Čtvrté album Joker Beat pod názvem Duše v peří vyšlo 20.12....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru