POST HUMAN: NeX GEn od Bring Me The Horizon je na cestě, známe datum!

Je to tu, Bring Me The Horizon konečně oznamují novinky. Pokračování POST HUMAN: NeX GEn, tedy druhé album cyklu POST HUMAN, vyjde 15. září tohoto roku! Neznáme tracklist, ale vše nasvědčuje tomu, že se na albu objeví skladby „DiE4u", „LosT", „sTraNgeRs" a nejnovější „AmEN!", na které se objevili i Glassjaw, Lil Uzi Vert a Daryl Palumbo.

27. června odstartují velkolepé americké turné, na které je pozvali samotní Fall Out Boy. Vlastní turné k novému albu prozatím oznámili jen po své domovské Británii, kde v lednu příštího roku odehrají několik show. Předpokládáme, že se příštím rokem snad vrátí i k nám. Jejich halové show jsou absolutně spektakulárním zážitkem také díky dechberoucím vizuálům a ostatním prvkům, které na festivalech nevyzní.

Ovšem festivalovou show také nemůžeme vyloučit, vzhledem k tomu že jsou s novým albem žhavým kandidátem na headlinera příštího ročníku Rock For People, který už má dokonce dané datum. Hradecký festival se příští rok uskuteční v rozmezí 13.-15. června, kdy bude opět o den kratší než za poslední dva ročníky, které byly tak našlapané, že tři dny nestačily. Právě na tomto festivalu se ukázali v roce 2019 s deskou Amo, pro které výrazně změnili svůj sound.

Na desce POST HUMAN: Survival Horror se opět vrátili ke svým tvrdším kořenům a dost si zaexperimentovali s různými zvuky. Ve skladbě „Teardrops", která dodnes obíhá i česká rádia, můžeme například slyšet i slona. Vedle experimentů došlo i na dost zajímavé kolaborace jako Amy LeeEvanescence, Nova Twins, Yungblud nebo japonská dívčí kapela BABYMETAL.

Na POST HUMAN pokračování, které by mělo mít dohromady čtyři části, už pracují hodně dlouho. Návrhů na kolaborace byly desítky. Mezi slovy padla i možnost pokračování crossoveru techno x metal s Kanaďankou Grimes, zvaným „Nihilist Blues" z desky Amo, kolaborace s hudebně nadanou dcerou herce Willa Smitha, Willow a mnoho dalších jmen. Bring Me The Horizon dovršili dostatečného statusu, kdy hvězdy globálních rozměrů jako Miley Cyrus by určitě neváhaly.

Od NeX GEn můžeme očekávat zvuk spíše ovlivněný emo a pop punk tvorbou. Následující desky nevyvrací elektro ani jiné experimenty. Frontman Oliver Sykes několikrát promluvil o tom, jak ho inspirují např. hyper-popoví 100 gecs, jež influenci můžeme slyšet už ve skladbě „LosT", která vyšla dříve tento rok.

 ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Headlineři festivalu Rock for People: Recyklace nebo kalkulace?
16.04.

Headlineři festivalu Rock for People: Recyklace nebo kalkulace?

Hned na konci každého léta, popřípadě začátkem podzimu, hudební fanoušci každoročně vyhlíží soupisky...


Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru