Příští týden dostaneme první ochutnávku od Fall Out Boy neboli osmé album je na cestě. Uslyšíme i vokály Oli Sykese z Bring Me The Horizon?

Netrpělivě čekáme na novou tvorbu od Bring Me The Horizon, ovšem ještě netrpělivěji čekáme na novinky od Fall Out Boy. Dnes už nemůžeme vyvrátit ani to, co donedávna málokoho z nás napadlo. Projekt, který propojí obě kapely, které s covidovým rozestupem headlinovali na hlavním podiu festivalu Rock For People před desítky tisíc fanoušků.

Již jsme Vás informovali o kryptických zprávách, které jsme si spojili s americkou kapelou. Od té doby lákání na novou hudební éru ovšem pozvedli na absolutně nový level. Kromě příspěvků v novinách, které by pochopil pouze tzv. die-hard fanoušek, poněkud zvláštní webové stránky a nově šíleného videa na YouTube, ve kterém se domníváme, že můžeme zaslechnout krátký úryvek budoucí skladby (viz video 1:40), se se hoši rozhodli rozeslat pohlednice s růžovou mušlí některým svým vybraným fanouškům.

Ovšem v úterý 10. ledna fanoušky ohromil instagramový příspěvek britského frontmana Olivera Sykese z kapely Bring Me The Horizon. Zpěvák přidal fotku rozbalené krabice, ve které přišla přiložená růžová mušle s číslem 1 ze 13 a pohlednicí podepsanou Fall Out Boy a iniciály všech čtyř členů. Na pohlednici si také můžeme všimnout data 19. ledna 2023, které by mohlo být dnem, kdy se od kompilace Believers Never Die (vol. 2) a skladby „Bob Dylan" z roku 2019 dočkáme nové tvorby. 19. ledna je čtvrtek, který bývá dnem vydávání nové hudby. Dále se objevila věta „love from the otherside", což by mohl být výňatek z některé skladby z budoucího alba, které by teoreticky mohlo či mělo nést název A Homeboy´s Life. Tento příspěvek si můžete prohlédnout na konci článku.

Posledním studiovým albem Američanů je album MANIA, které po odkladu vyšlo 19. ledna 2018. Je stejné datum pouhou náhodou? Album vyšlo před celými dlouhými pěti lety! Jedná se tak o nejdelší pauzu mezi dvěma alby. Dokonce i jejich proslulá pauza mezi roky 2009 od vydání alba Folie à Deux do roku 2013, kdy vydali asi své nejúspěšnější album Save Rock And Roll, na kterém se objevil mimo jiné i Sir Elton John! byla kratší než dnešní čekání, které jak to tak vypadá bude brzy u svého konce.

Kolaborace se zpěvákem Sykesem by nebyla tak úplně od věci, vzhledem k různorodým projektům obou kapel. Ať pod jménem Bring Me The Horizon nebo pod svým, Oli Sykes spoluprácí za poslední roky vydal vskutku bohatě. Mezi nejzajímavější tak patří techno / elektro umělkyně Grimes, zpěvačka Amy LeeEvanescence, beat boxer Rhzel, kytarista Tom Morello, IC3PEAK nebo dokonce Ed Sheeran. Fall Out Boy naopak v dnešní době patří spíše do toho pop-rockovějšího spektra s kolaboracemi s Demi Lovato, Macklemorem, 100 gecs nebo rapperem Wyclef Jeanem. Kombinace punk / soulových vokálů Patricka Stumpa a rockově metalových Sykese by mohla být vskutku spektakulární.

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


Amistat vyprodali pražskou Lucernu
13.04.

Amistat vyprodali pražskou Lucernu

Předskokan, kterým byl australský Kim Churchill, upoutal pozornost posluchačů hlavně tím, že zvládal hrát na tři...


Bratři Orffové potěší fanoušky v šesti městech
13.04.

Bratři Orffové potěší fanoušky v šesti městech

Loni na podzim vydali u labelu Minority Records Bratři Orffové na LP reedice alb Šero a Bingriwingri, nyní kapela...


Nadějný Jan Braun přichází s debutovým EP Růže
13.04.

Nadějný Jan Braun přichází s debutovým EP Růže

Jméno Jan Braun bude pro mnohé hudební posluchače neznámé, i když poprvé ho mohli zaznamenat...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru