Na parníku bude k mání sex, drogy a rokenrol

Kapela The Chancers slaví letos patnácté narozeniny. A jelikož se jedná o nejhlučnější ska partičku v Čechách, oslava to bude velká, netradiční a nezapomenutelná. Proběhne v sobotu 7. září na parníku Vltava a muzikanti slibují sex, drogy a rokenrol pro každého účastníka. 



„Nechtěli jsme dělat jenom další koncert, ale pořádný narozeninový mejdan, ze kterého se navíc nikdo jen tak nezdejchne. Začne to welcome drinkem pro každého a kdovíjak to bude končit," říkají The Chancers. Do prodeje posílají jen limitovaný počet vstupenek, které je možné objednat přes službu www.smsticket.cz. Společně se vstupenkou dostane každý účastník také odkaz na nový singl kapely Sex & Drugs & Rock'n'roll.
„Je to jedna z našich srdcovek. Tuhle písničku Iana Duryho jsme v dodávce i na různých afterparties poslouchali a pouštěli tak dlouho, až jsme se konečně dokopali udělat jako poctu vlastní verzi," poznamenávají muzikanti.  



Nový singl není jediný, který letos The Chancers vypustili do světa. Nejprve se skladbou Czech Toast podíleli na britském charitativním projektu Specialized 2, jehož výtěžek jde na fond pro boj s rakovinou Teenage Cancer Trust. Začátkem června pak přispěli skladbou Bossman na protirasistickou kompilaci Good Night White Pride.
GALERIE

Související obsah:

» Rock for People nabídne fest ve festu, zahrají Kabáti, Klus, Kryštof a další   (Joe Stramr, 07. 05. 2013)
» Osmnáctý Rock for people buší na dveře   (Joe Stramr, 02. 07. 2012)
» Sto zvířat - Černobyl české hudební scény   (Karel Souček, 27. 11. 2012)
» Sto zvířat si s chutí zahraje i v bordelu   (Karel Souček, 08. 11. 2012)
» Totáči úspěšně zkrotili Ocelové ptáky   (Joe Stramr, 10. 04. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali
02.11.

Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali

Big Time Rush je americká popová kapela, která vznikla v roce 2009. Tvoří ji čtyři členové – Kendall Schmidt,...


Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín
02.11.

Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín

Něco zůstane je název nového, v pořadí již čtvrtého studiového alba rockové kapely Jamaron....


Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky
01.11.

Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky

Americká zpěvačka Isabel LaRosa patří k nejzajímavějším jménům současného popu. Její temně...


Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie
01.11.

Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie

Podzimní koncertní sezóna přidává další temnější zastávku. Do pražského Paláce Akropolis se v pátek 21. listopadu...


Hudebnice Veru Linhartová představuje své první sólové album ÆON
01.11.

Hudebnice Veru Linhartová představuje své první sólové album ÆON

Houslistku, skladatelku a zpěvačku Veru Linhartovou znají fanoušci alternativní hudby ze Zvířete jménem Podzim,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ascension
27.10.

Ascension

» Paradise Lost

Ascension je název již sedmnáctého studiového alba britské gothic-doom...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru