Sziget se připravuje na 25. narozeniny, na světě je letošní aftermovie

Čekání na Aftermovie z letošního festivalu Sziget je u konce. Festival se tak může plně soustředit na další ročník, který už samozřejmě je v přípravách. Týden dlouhá akce na Ostrovu svobody v srdci Budapešti se příští rok bude konat od 9. do 16. srpna. Nadcházející ročník bude také oslavou čtvrtstoletí festivalu. Budou se tak konat obrovské oslavy za pomoci známých umělců, speciálního programu v místě s unikátní atmosférou.

Prodej vstupenek na příští ročník již odstartoval koncem září. Speciální slevněné vstupenky jsou v distribuci až do konce roku. Program dalšího ročníku je stále v přípravách, ale velká oznamování začnou již brzy a bude se na co těšit. Nedočkavci by si rozhodně měli prohlédnout to nejlepší z letošního ročníku v následujících festivalovém souhrnu, který byl pečlivě připravován organizátory.Stále se pracuje také na zlepšení komunikace mezi organizátory a fanoušky ohledně změn či aktuálních novinek. Proto se rozhodli spojit s aplikací Viber. "Viber a Sziget letos v létě představili jedinečnou a exkluzivní službu, která je zcela zdarma: osobní festivalové zprávy odeslané v reálném čase na telefony návštěvníků festivalu s aplikací Viber v době konání festivalu. Milovníci festivalu také sledovali veřejný chat Szigetu, aby měli přehled o aktualizacích a užívali si překvapení hlavního pódia s naší Kiss kamerou. Sada nálepek Sziget je dalším, ale jistě ne posledním krokem spolupráce k vytvoření nejvýznamnější festivalové komunikace, která existuje," řekl Atanas Raykov, generální ředitel CEE společnosti Viber.
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Michal Hrůza přichází po dlouhém čekání s novou písní
15.07.

Michal Hrůza přichází po dlouhém čekání s novou písní

Na nový, hodně melodický a svěže znějící singl skladatele a zpěváka Michala Hrůzy si museli fanoušci počkat. Píseň...


Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu představí na Kunětické hoře
15.07.

Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu představí na Kunětické hoře

Po úspěšném startu na Točníku se devatenáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ přesune v pátek a...


Royal Blood v Ledárnách, aneb jak s malým basákem zahrát velké divadlo.
15.07.

Royal Blood v Ledárnách, aneb jak s malým basákem zahrát velké divadlo.

Trvalo to sice dlouho, ale konečně se českým divákům vyplnil sen. Britské duo Royal Blood vytáhlo po deseti letech...


Zpěvák Seal se vrací do ČR, tentokrát do Pardubic
14.07.

Zpěvák Seal se vrací do ČR, tentokrát do Pardubic

Zpěvák Seal, autor hitů „Kiss from a Rose" nebo „Crazy", se vrací do ČR, tentokrát jej uslyší fanoušci v pardubické Enteria...


Blíží se brněnský festival Pop Messe
12.07.

Blíží se brněnský festival Pop Messe

Čtvrtý ročník městského festivalu Pop Messe v Brně proběhne už za necelé dna týdny, a to v termínu 25. - 27. července...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru