Svět se kolem Prago Union točí dál

Důležité hlášení z Lucerna Music Baru. 14. listopadu tu proběhne křest desky Vážná hudba, která už se v přehrávačích fanoušků Prago Union pár měsíců točí. Kato a Maro tu vystoupí společně se svou živou kapelou a jejich Vážný BOOMBOX bude nepochybně hiphopová show, jak má být.
Album Vážná hudba:
Nové album Vážná hudba můžete koupit zde.
Když už jsme u Livě bandu, který svědomitě řídí Radimo, zastavme se u jeho zatím největšího úspěchu. To takhle Radimo jednou odjel do Londýna, potkal tam zpěvačku Madame Pepper a po pár letech přichází s deskou Drummond, kterou právě kapelník Radimo vyprodukoval. O finální master se postaral Tomáše Sochůrek ze Studia Jižák. Živý doprovod Prago Union Champion Sound bez své mateřské kapely rozhodně nehraje jen ve zkušebně. Naopak. Livě Band se představí v rámci světového turnaje v breakdance Battle Of The Year. Již 19. 10. zahraje na samotném finále, které se odehraje u našich sousedů ve Volkswagen Halle v Braunschweigu. Chtěli byste mít Champion Sound doma? Ani to není nemožné. Kapela právě dokončuje mixtape. 90 minutová páska vyjde pod názvem Heavy Weight Tape a nahrávka bude k dispozici ke stažení i na oficiálním webu Champion Soundu.
A co dělá samotné duo Prago Union? Kato kývl na spolupráci s producentem a beatmakerem DJ Fattem a na jeho nové desce Soundtrack si zarýmoval v songu Bez debat. A protože Kato si lidi z branže, se kterými se podílí na společném projektu, velmi dobře vybírá a hned tak s někým nepracuje, vyzdvihl tuto zvláštní příležitost svým jménem. Ve skladbě Bez debat si říká civilně MC Adam Svatoš.
Rozhlasové vlny Prago Union fandí a posluchači Rádia 1 a Kiss Publika zrovna tak. Písně Klobouk dolu, Ona mi, tsunami a Recept obsadily přední příčky domácích hitparád. Prago Pyčo zase nezanevřeli na oblíbené Vršovice, které i nadále hrají prim v jejich hudebních počinech. Na konci září podpořila dvojice Kato - Maro první sousedské slavnosti Zažít město jinak právě v části Prahy 10 – Vršovicích.
Konec vysílání. Pokračování v pondělí 14. 10. od 20:00 v Lucerna Music Baru.
Související obsah:
» Vážná hudba v podání Prago Union (Ondřej Vašaš, 21. 06. 2013)» Vážná hudba (Ondra Kocáb, 06. 07. 2013)
» Prago Union (Ondra Kocáb, 06. 07. 2013)
» Nevšední zápisky z deníků Kata a Mara (Ondra Kocáb, 06. 07. 2013)
» Beat Street Hip Hop Fest byl předčasně ukončen (Irena Hladíková, 22. 09. 2013)
» Marpo dokončuje desku a chystá se na turné (Karel Souček, 11. 09. 2013)
» Rapper Lipo nechce dělat rap o rapu (Karel Souček, 12. 09. 2013)
» Paulie Garand kotví (Jitka Fialková, 02. 08. 2013)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nezastavitelná K. Flay předvedla i přes handicap špičkovou show
Člověk si jen těžko umí představit, jak by asi jako hudební fanoušek fungoval s omezeným sluchem. A teď...
První jména Brutal Assaultu 2024
Ve čtvrtek v 11:00 pořadatelé Brutal Assaultu oznámili první jména na nadcházející 27. ročník, který...
Komfortní večer v Cross Clubu s DAYTIME TV
Skotská alternativní čtveřice DAYTIME TV 25. 9. 2023 vystoupila v Cross Clubu v Praze. Kapela se skládá z členů...
Progresivní i melodický metalcore ovládne Modrou Vopici
Dvě britské a jedna dánská kapela zavítají ve čtvrtek 5. října do Modré Vopice. Obscure Promotion přivezou...
Prvním headlinerem festivalu Rock for People jsou Bring Me The Horizon
I organizátoři královéhradeckého festivalu Rock for People odehráli svůj první tah při podzimním odhalování...
» zobrazit více...
RECENZE
» Tony Martin je pořád plný vášně a zpívá...
» Kdo jiný než Parta vynikajících lidí...
» Daniel Landa se zamýšlí, zda se ještě...
» Debut kapely Radosta vzdává hold Kulovému...
» Divokej Bill trochu posmutněl, ale optimismus...
» Motýl něhy uletí, ale silná deska Renaty...
» zobrazit více...
We Three vystoupí 14.10. v Futurum Music Baru v Praze
Sourozenecká kapela z Oregonu We Three, která prorazila debutovým albem v roce...
Progresivní i melodický metalcore ovládne Modrou Vopici
Dvě britské a jedna dánská kapela zavítají ve čtvrtek 5. října do Modré...
Nezastavitelná K. Flay předvedla i přes handicap špičkovou show
Člověk si jen těžko umí představit, jak by asi jako hudební fanoušek...
První jména Brutal Assaultu 2024
Ve čtvrtek v 11:00 pořadatelé Brutal Assaultu oznámili první jména...
Yonaka: Trávíme příliš mnoho času přemýšlením nad tím, co si o nás ostatní myslí
Na festivalu Rock for People jsem strávil příjemnou půlhodinku se sympatickou...
Tornádo Lue se po dvaceti letech vrací
Po téměř dvaceti letech přichází kultovní kapela Tornádo Lue s novou...
S novým klipem a bestofkou vyráží Vanessa na turné
Kontroverzní a provokující kapela Vanessa vchází do Kristových let. K této...
Kdo vyhrál volné vstupenky na Trnkobraní?
Již za tři dny se otevřou brány areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích,...
Darth Vader si zahrál v klipu Meredith Hunter
Liberecká modern rocková parta Meredith Hunter se v nové sestavě po...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.