Maskovaná partička Hollywood Undead vystoupí v Praze

Hollywood Undead. Jméno, které v České republice zná čím dál více lidí. Tak trochu za to může i výtečné vystoupení pod horkými slunečními paprsky na festivalu Rock for People, kde si tato partička získala další příznivce. Důležité je podotknout, že Hollywood Undead už v naší zemi vystupovali a evidentně nás nechtějí ochudit o další z jejich maskovaných show.

Jsme si vědomi toho,že jsme čtenáře již o události informovali, ale jak jistě všichni víme, opakování je matka moudrosti (anebo vtipnosti?) Cena lístku se pohybuje kolem příjemných 790 korun a posluchači si na ně mohou zařádit v pražském Fóru Karlín. Zájemci by si tak měli do diářů, mobilů a za uši zapsat čas už 2. dubna 2016, kdy si mohou zařádit na nejnovější pecky z alba The Day of The Dead. Tak jak to vidíte? Dorazíte?




ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali
02.11.

Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali

Big Time Rush je americká popová kapela, která vznikla v roce 2009. Tvoří ji čtyři členové – Kendall Schmidt,...


Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín
02.11.

Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín

Něco zůstane je název nového, v pořadí již čtvrtého studiového alba rockové kapely Jamaron....


Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky
01.11.

Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky

Americká zpěvačka Isabel LaRosa patří k nejzajímavějším jménům současného popu. Její temně...


Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie
01.11.

Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie

Podzimní koncertní sezóna přidává další temnější zastávku. Do pražského Paláce Akropolis se v pátek 21. listopadu...


Hudebnice Veru Linhartová představuje své první sólové album ÆON
01.11.

Hudebnice Veru Linhartová představuje své první sólové album ÆON

Houslistku, skladatelku a zpěvačku Veru Linhartovou znají fanoušci alternativní hudby ze Zvířete jménem Podzim,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ascension
27.10.

Ascension

» Paradise Lost

Ascension je název již sedmnáctého studiového alba britské gothic-doom...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru