Kabáti brzy přistanou na Letišti Letňany

Pražské Letiště Letňany zaplní v úterý 23. června četní fanoušci kapely Kabát. Ta zde odehraje svůj předposlední koncert aktuálního Turné 2015, na němž propaguje zbrusu nové album Do pekla/Do nebe. Areál bude otevřen v 17 hodin, o dvě hodiny později publikum rozehřeje hostující Blue Rocket a ve 20.15 hodin začnou „Brousit nože" Kabáti. Na atmosféru předešlých koncertů se můžete podívat ve videoklipu k songu Western Boogie.  



„Deska se rychle „infiltruje" mezi fanoušky, a s každým koncertem je vidět, že už ne jen „Brousíme nože" publikum slyšelo! Velmi nás baví Western Boogie, a tak ne náhodou je teď nejen slyšet v rádiích, ale navíc jsme natočili i klip z prvních koncertů. Tak snad se bude líbit! Můžete zároveň načuchnout atmosféru z dalších částí koncertu. Autorsky se na tom podíleli David Beránek jako režisér, Honza Bartoň a kluci od „Pana Hnědého" jako kameramani," vysvětluje kapela.  

Jako host na kontrabas se ve Western Boogie objevil, objevuje, a bude objevovat Rafan a ve Valkýře exceluje na violoncello Alice Kodýtková. „Oba dva tu nejsou náhodou, oba totiž tyto hudební party nahráli i na novém CD," dodávají muzikanti.
Foto: František Ortmann
GALERIE

Související obsah:

» Banditi di Praga - recenze   (Joe Stramr, 21. 12. 2010)
» Generálku na Vypich si Kabáti udělají zítra na Topfestu   (Karel Souček, 25. 06. 2014)
» „Desku musíme stihnout do konce dubna, takže začínáme trošku kvaltovat,“ tvrdí kapela Kabát.   (Jiří Hroněk, 01. 04. 2015)
» Kabát slaví s reedicí výběru Suma sumárum   (Ondra Kocáb, 13. 01. 2014)
» Kabáti si Po čertech velkej koncert zopáknou   (Karel Souček, 13. 11. 2013)
» Kabát za mobil vynesl nemocným dětem milion   (Karel Souček, 13. 12. 2013)
» Corrida, coruna kabátovských couzel   (Joe Stramr, 12. 05. 2012)
» Kabáti si v Praze otevřeli kabaret   (Jiří Klecan, 16. 05. 2013)
» Generálku na Vypich si Kabáti udělají zítra na Topfestu   (Karel Souček, 25. 06. 2014)
» Kabát na pražském koncertu půjde pro čtyřplatinovou desku   (Joe Stramr, 08. 05. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Oslo v srdci Prahy, Anna of the North vystoupí ve Futuru
25.01.

Oslo v srdci Prahy, Anna of the North vystoupí ve Futuru

Anna of the North definuje moderní skandinávský pop, který je stejně křehký jako odhodlaný. Její pražská premiéra...


Vítkovo kvarteto vyrazilo s vyprodaným albem na turné
24.01.

Vítkovo kvarteto vyrazilo s vyprodaným albem na turné

Vítkovo kvarteto vydalo letos na Nový rok po třiceti letech nové a zároveň své druhé album s názvem...


Tomáš Kočko & ORCHESTR vydávají album Perperuna, je věnováno hromovládci Perunovi
23.01.

Tomáš Kočko & ORCHESTR vydávají album Perperuna, je věnováno hromovládci Perunovi

Perperuna je název nového alba předních představitelů tuzemské world music scény, skupiny Tomáš...


Grandson se vrací do Prahy a slibuje ostrý zážitek
23.01.

Grandson se vrací do Prahy a slibuje ostrý zážitek

Po bouřlivém přijetí na loňském Rock for People se grandson znovu vrací do Česka – tentokrát s plnohodnotnou...


Extrémní temnota metalu bude znovu vypuštěna v Praze
23.01.

Extrémní temnota metalu bude znovu vypuštěna v Praze

Norská kapela Mayhem v letošním roce opět ukáže svoji temnou formu v ČR. Již minulý rok zde s významnými hosty...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta