Jana Uriel Kratochvílová s kapelou Jiřího George Hrubeše Illuminati.ca pokřtili novinku Alpha Codes

V pražském Futurum Music Baru 30. listopadu si fanoušci doslova užívali koncert Jany Uriel Kratochvílové od začátku do konce. 

Klub se postupně zaplnil a rozhodně ne jen jednou generací. Místo pod pódiem bylo z velké části zaplněno převážně mladším publikem, které bylo hodně nedočkavé a před koncertem bylo stále slyšet „my chceme Janu, milujeme Janu…."Je pravdou, že každý ví, že Jana Uriel Kratochvílová je prostě jedinečná nejen svým hlasem a svými netradičními názory, ale hlavně má v sobě neskutečnou energii, kterou by jí mohl každý závidět. První tóny večera skladby Avanti oznámily, že je tady ten okamžik kdy se netrpěliví fanoušci konečně dočkají. 

Po kapele Illuminati.ca přišla na pódium v doprovodu tanečníků Metadance, ta co tančí ve stínu kapradiny: Jana Uriel Kratochvílová!

Následoval set písní, jmenovitě Růží princezna, I´m Calling You nebo Alien Princess , které doslova roztančili, ale i rozezpívali publikum pod pódiem. Samozřejmě se všichni v klubu dočkali i hitu Ve stínu kapradiny, který byl v té tvrdší rockovější verzi. Asi tak v polovině večera pozval Jiří George Hrubeš kmotra nového alba Alpha Codes, kterým byl Petr Kůsa (Kusofka), hudebník a autor projektu rádia Fajn Rock Music. Ten v úvodním slovu popřál albu hodně posluchačů a úspěch. Připravené šampaňské tak pokřtilo uvedenou novinku a pár vtipných slov okolo vzniku alba řekla svým fanouškům i Jana: „my tu desku dokončili a hned druhý den s ní jeli do Rádia Beat, kde nám z ní pustili asi sedm písniček, a my si ty názvy ani nestihli zapamatovat. Takový fofr to celé nahrávání bylo"

Samozřejmě nechyběl ani okamžik kdy pokřtěné CD letělo do světa a začala další část večera, kterou uvedla novinka Záře zlatá. V závěru večera nechyběly ani tolik žádané skladby jako Korálky spásy (Copánky) a Publikum tvé jsem já.

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru