Jana Uriel Kratochvílová s kapelou Illuminati.ca pokřtí v Paláci Akropolis nově vydané album All New Bohemian

V pátek 16. prosince v Paláci Akropolis se uskuteční předvánoční koncert Jany Uriel Kratochvílové. Bude to ten nejhezčí předvánoční zážitek, který si určitě řada fanoušků nenechá rozhodně ujít.

Jana je nejoriginálnější česká rockerka s neuvěřitelným hlasovým rejstříkem a ryzí muzikalitou. Zároveň však avantgardní umělkyně, překvapující pokaždé jinou vizáží, dynamickým projevem a smyslem pro humor. K ní neodmyslitelně patří legendární bubeník a skladatel Jiří George Hrubeš.

Se svou skupinou Illuminati.ca odehrají skladby ve stylu„Quantum rock", který recenzenti charakterizují i jako směs „andělského rocku s anarchickým hardcore". Pódiovou show doplňuje dadaistická skupina Meta Dance. Koncert v Akropoli bude jedinečný také svou první částí, kde se Jana a Jiří představí spolu se skladatelem Pavlem Trnavským a slavnostním rituálem uvítají album True Bohemians. Tedy novou verzi alba Bohemian, které společně vydali v Anglii v roce 1986.

Začátek koncertu je v 19:30, ale tím tento koncert rozhodně nekončí. V klubu Modrá Vopice bude pak pokračovat velká afterparty. Ten najdete na rohu ulic Spojovací a K Žižkovu, Praha 9 Vysočany. Prostě závěr večera bude rozhodně stát za to!



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín
05.12.

David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín

Live Forum Karlín 2024 je název nového živého alba Davida Kollera, které zachycuje koncert z prosince...


Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd
05.12.

Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd

Autorkou reportáže je Marcela Křížová. Byl příjemný nedělní večer posledního...


Let It Roll 2026 představuje první potvrzené interprety
05.12.

Let It Roll 2026 představuje první potvrzené interprety

Festival Let It Roll vstupuje do další kapitoly své globální dominance na poli drum & bass a elektronické...


Brutal Assault rozšiřuje sestavu o další death a thrash metalová jména
04.12.

Brutal Assault rozšiřuje sestavu o další death a thrash metalová jména

Festival Brutal Assault pokračuje v budování jednoho z nejsilnějších ročníků poslední dekády a oznamuje další balík...


Roztančení Ensiferum se vrací do klubu
04.12.

Roztančení Ensiferum se vrací do klubu

Melodické příběhy, epické refrény a pořádná dávka power-metalové energie dorazí do Brna!...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta