Hostem prvního pražského koncertu Petera Cmorika bude Ondřej Brzobohatý

Zpěvák, kytarista, skladatel a muzikálový herec Peter Cmorik, který slaví deset let své profesionální hudební kariéry, má na svém kontě pět slovenských Zlatých slavíků a čtyři multiplatinové desky. O to překvapivější je skutečnost, že dosud nikdy nekoncertoval v Praze. V neděli 6. prosince to už ale platit nebude, Peter vystoupí se svojí kapelou v Lucerna Music Baru.



Jako speciálního hosta si na tento koncert přizval Ondřeje Brzobohatého. Právě s ním pronikl Peter Cmorik do českých rádií, která hrají jejich společný duet Vietor. V těchto dnech vydal Supraphon ve spolupráci s TV ÓČKO komplet DVD + CD se záznamem koncertu Ondřeje Brzobohatého G2 Acoustic Stage, kde hostem Brzobohatého byl naopak Peter Cmorik.


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Bluesový písničkář Keb’ Mo’ se vrací do Prahy s novou deskou
18.07.

Bluesový písničkář Keb’ Mo’ se vrací do Prahy s novou deskou

Přední americký bluesový písničkář Keb’ Mo’, držitel pěti Grammy a 14 cen Blues Music Awards, brilantní hráč...


Dan Šustr natočil poutavé video o zemi, ve které by chtěl zase žít
18.07.

Dan Šustr natočil poutavé video o zemi, ve které by chtěl zase žít

Inzerát na zemi, ve který bych chtěl zase žít patři k nejsilnějším písním sólového alba Dana Šustra...


Kulturní památka pod Ještědem zve na rodinný festival
17.07.

Kulturní památka pod Ještědem zve na rodinný festival

Školní tranzistor je název multižánrového rodinného festivalu, jehož pátý ročník se v kulturní památce...


Ashnikko šla s kůží na trh
16.07.

Ashnikko šla s kůží na trh

Druhý týden v červenci vám nemuselo být horko jen z rekordních teplot v Praze, ale taky z vystoupení Ashnikko, která...


Rýchlo a zbesilo. Walter Schnitzelsson vydávajú energický singel 35+
15.07.

Rýchlo a zbesilo. Walter Schnitzelsson vydávajú energický singel 35+

„Som už trochu starý na toto besné tempo.” Týmito slovami otvára slovenská kapela Walter Schnitzelsson refrén...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Okná dokorán
08.07.

Okná dokorán

» Tobias Szidi

Nový album Okná dokorán vychádza po desiatich rokoch. S textami Petra Lipovského,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru