Ondřej Brzobohatý novým klipem uvádí připravované CD

Tradiční české hudební vydavatelství Supraphon chystá na duben příštího roku první sólové album muzikanta, skladatele, herce a moderátora Ondřeje Brzobohatého. Ten dlouho skládal do šuplíku a nyní se rozhodl své skladby vydat.

„Album, na kterém zrovna pracuji, se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Pokud bych to měl žánrově specifikovat, bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád", doplňuje Ondřej.

První vlaštovkou z nové desky je píseň And The Oscar Goes To, která se k posluchačům dostává rovnou s videoklipem. Scénář a režii si vzal na starost Vojta Kotek a hlavní roli ztvárnila Tereza Voříšková. Natáčení probíhalo na scéně Hudebního divadla Karlín. Pokud se bojíte, že novinkové skladbě nebudete rozumět, protože angličtinou zrovna nevládnete, můžeme vás uklidnit – celá píseň je zpívaná v češtině. Ondra Brzobohatý je osvědčený hitmaker a kdo si bude chtít novou píseň stáhnout, může tak učinit na stránkách Supraphonline.cz. Pro prvních 500 fanoušků je stažení zdarma.

Další skladby z chystaného CD bude možné slyšet živě na koncertech, které Ondřej uskuteční během listopadu v Praze, Brně a Ostravě. Připravuje také vánoční koncerty, které odehraje na pódiu Divadla Radka Brzobohatého.

Kam zajít na koncert Ondry Brzobohatého

24. 11. Praha – Lucerna Music Bar
26. 11. Ostrava – Fabric
27. 11. Brno – Fléda
15. 12. Praha – Divadlo Radka Brzobohatého
16. 12. Praha – Divadlo Radka Brzobohatého

GALERIE

Související obsah:

» Ondřej Brzobohatý se šarmem v Besedě   (Martina Černá, 29. 09. 2013)
» Ondřej Brzobohatý míří se svým šarmem do Besedy   (Martina Černá, 01. 09. 2013)
» Šest Hezounů českého hudebního mainstreamu   (Martina Černá, 07. 10. 2013)
» Jamie Cullum nakročil do dospělosti   (Karel Souček, 20. 05. 2013)
» Letošní ročník Českého slavíka bude moderovat Jan Kraus   (David Malý, 07. 10. 2013)
» Swing pro všechny! Toť heslo letního turné Dyka a B-Side Bandu   (Karel Souček, 14. 06. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
30.04.

Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny

Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné s názvem The Run For Your...


Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou
30.04.

Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou

Legendární Katapult s frontmanem Oldou Říhou slaví letos nádherné padesáté narozeniny. K tomuto...


Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze
30.04.

Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze

Pravděpodobně největší koncertní metalová událost tohoto roku je za námi. Behemoth nekompromisně zválcovali Prahu....


Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu
29.04.

Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu

Festival Brod 1995 zve již podvanácté do Českého Brodu na pestrý mix nejrůznějších žánrů i pověstnou...


Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy
29.04.

Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy

Švédská progresivně rocková parta Ghost se chystá na svůj šestý koncert v České republice. Po třech letech...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Duše v peří
15.04.

Duše v peří

» Joker Beat

Čtvrté album Joker Beat pod názvem Duše v peří vyšlo 20.12....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru