Finalisté Apolla pokřtí své novinky současně

Dvě originální kapely Květy a Zrní se rozhodly udělat společný dvojkoncert a představit na něm svým fanouškům nová alba. Brněnské Květy zde pokřtí desku Bílé včely, kladenské Zrní CD Soundtrack na konci světa. Tato zajímavá akce se koná v sobotu 22. prosince od 19.30 hodin v pražském Paláci Akropolis.   

 
Obě novinky sklízí zasloužené pozitivní reakce a shodou okolností byly skupiny Květy i Zrní aktuálně nominovány na cenu Apollo. Tu uděluje občanské sdružení Česká hudební kritika tomu nejzajímavějšímu a nejzáslužnějšímu z české hudební scény. Kromě výše uvedených kapel se letos mezi finalisty dostal Boris Carloff, Lenka Dusilová, Charlie Straight, The Prostitutes a Umakart.

GALERIE

Související obsah:

» Držitelé dvou Andělů si ve studiu vystačili bez hostů   (Karel Souček, 19. 11. 2012)
» Květy   (Karel Souček, 19. 11. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
30.04.

Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny

Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné s názvem The Run For Your...


Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou
30.04.

Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou

Legendární Katapult s frontmanem Oldou Říhou slaví letos nádherné padesáté narozeniny. K tomuto...


Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze
30.04.

Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze

Pravděpodobně největší koncertní metalová událost tohoto roku je za námi. Behemoth nekompromisně zválcovali Prahu....


Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu
29.04.

Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu

Festival Brod 1995 zve již podvanácté do Českého Brodu na pestrý mix nejrůznějších žánrů i pověstnou...


Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy
29.04.

Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy

Švédská progresivně rocková parta Ghost se chystá na svůj šestý koncert v České republice. Po třech letech...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Duše v peří
15.04.

Duše v peří

» Joker Beat

Čtvrté album Joker Beat pod názvem Duše v peří vyšlo 20.12....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru