Cristovao, Mirai a Koller ve společném singlu

Silná trojice Ben Cristovao, Mirai Navrátil a David Koller se spojila v singlu Heartbreaker. Temperamentní, naléhavé, roztančené skladbě, která vyjde také na novém albu Bena Cristovao v září 2024.

Ben Cristovao a Mirai se poprvé hudebně potkali při songu Pojď ke mně blíž, ze kterého se stal hit rotující na všech mainstreamových rádiích a s miliony poslechů na online platformách. Teď se tahle dvojka zase spojila, aby přinesla energický a nekompromisní singl Heartbreaker. Silný text, který napsali Ben a Mirai, akcentuje dynamická hudební linka od talentovaného producenta Enthica s významným zapojením Davida Kollera. Ten do skladby přispěl živě nahranými bicími, které dávají skladbě další rozměr, a v Kollerově postavě přináší milé překvapení mezigenerační i mezižánrové spolupráce. „Heartbreaker byl pro mě výzvou, jak natočit bicí do hodně zajímavé skladby. Baví mě i text, je drsnej, muzikantskej a naprosto lidskej," doplňuje David Koller.   Všichni tři aktéři potenciálního hitu se objevují i ve videoklipu. Mimo leteckých záběrů Miraie, kterému se stalo pilotování velkou vášní, se jako hudebníci objeví na pražském stadionu fotbalové Slavie. Zde Ben chystá svůj dosud největší koncert - a to 7. 6. 2025. „Pro mě je to přirozená věc. Ben je interpret, kterýho už dlouhé roky uznávám a zároveň je stále velmi v kurzu i pro teenagery. To je pro nás všechny hudebníky, dřív či později, téma – umět oslovit i mladou generaci. Máme k sobě blízko jako lidi. Kdykoliv přijde něco, co můžem udělat společně, tak to vítám," dodává Mirai. Jak si užil natáčení David Koller„Musím říct, že mě Eden v noci překvapil, byl až hrozivej. Zároveň mi prázdný nepřišel tak obrovský, jako když jsem tam měl koncert nebo tam na nějakým koncertě byl."      

Skladba Heartbreaker je prvním singlem z chystaného alba Bena Cristovao, které má vyjít v září 2024. Nahrávalo se v Praze a také v legendárních berlínských Hansa Tonstudios. Místa spojeného s takovými jmény, jako jsou Depeche mode, David Bowie nebo U2. „Pokračuju tak volně ve svým víc muzikantským projektu JEN TAK. Udělat zase víc žánrovou desku, zapojit do nahrávání moji kapelu i skvělý hosty. Těším se na to," dodává Ben. Mezi hosty nových nahrávek bude hned několik významných jmen česko-slovenské scény, jedním z nich bude opět David Koller. Tentokrát ale i za mikrofonem a pod producentskou taktovkou fidlerskiho (Ondřej Fiedler). 
Foto: Mojmír Ševčík
GALERIE

Související obsah:

» Ben Cristovao si zahrál pod slavným režisérem Davidem Fincherem   (Karel Souček, 18. 12. 2012)
» Ben Cristovao vrhl na hudební scénu své Bomby   (Karel Souček, 22. 02. 2013)
» David Koller na albu XXIII nepřestává bojovat za (vnitřní) svobodu   (David Frei, 28. 11. 2023)
» Krize středního věku?   (Monika Blochová, 28. 09. 2012)
» Mirai se na novince Arigató posunuli správným směrem   (Karel Souček, 30. 10. 2019)
» Na včerejším koncertě oznámili Mirai vlastní letní festival   (Karel Souček, 18. 11. 2023)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice
17.07.

Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice

Groovy metalová kapela Hemlock odstartovala na začátku července své evropské turné. Tahle parta muzikantů...


Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu
17.07.

Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu

Během letošního léta přivítá Praha zbrusu nový festival. Nese název BadBoy Fest a uskuteční se 24. srpna na malebné Prague...


Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra
17.07.

Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra

V rámci koncertní série Prague Open Air vystoupí kytarista, hudební skladatel, uznávaný autor symfonické...


Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba
17.07.

Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba

Euforie z návratu na koncertní pódia i do studia v případě rockové kapely Imodium stále trvá. Po singlech Lampy, Tuláci a...


Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album
16.07.

Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album

„Země je kulatá a Bůh není. Vakcíny fungujou, klima se mění. Elvis už nežije, Měsíc byl dobyt, je prostě dobrý...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru