Benátská noc začne za pár dní

Po roce se festival Benátská noc vrací do Liberce. Ve sportovním areálu ve Vesci se od čtvrtka 25. července uskuteční desítky vystoupení našich i zahraničních interpretů.

Festival začne na slovenské vlně. Do města pod Ještědem zavítají mladíčci Wild people, kapela The Paranoid, Katka Knechtová a Miro Žbirka se speciálním projektem ve spolupráci s Moravskou filharmonií Olomouc. Na pátek je připraven koncert kapel Sunrise Avenue a Sabaton. Svoji show předvedou také Monkey Business nebo Wohnout. Sobota bude patřit finským Nightwish a britské formaci James. Zazpívá Ondřej Brzobohatý, David Koller, Aneta Langerová a další. Zakončení 21. ročníku obstarají stálice české hudební scény jako například skupina Buty, Blue Effect nebo Pražský výběr. Kromě známých jmen vyšel letos pořadatel festivalu vstříc regionálním kapelám. Jedenáct místních formací se v průběhu pátku až neděle představí návštěvníkům Benátské noci.

Kdo si bude chtít vyplnit pauzu mezi jednotlivými vystoupeními, může využít chill-out stany TV Fanda a zhlédnout nějaký zajímavý film. Nebude chybět dvoupatrová hospoda Gambrinus s herní zónou ani pojízdný bankomat.

Vstupenku na celý festival koupíte v předprodeji za 1 313 Kč, na čtvrteční předvečer a nedělní program vás vstup přijde na 490 Kč. Speciální vstupenka na pátek a sobotu stojí 990 Kč. Jednotlivě bude vstup na tyto dny za 790 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v předprodejních sítích Ticketportal a Ticket-art.

Nightwish:

James:

Sabaton:

GALERIE

Související obsah:

» Benátská noc opět letos láká na velká jména   (Ondra Kocáb, 23. 06. 2013)
» Vyhrajte čtyři vstupenky na festival Benátská noc   (Jiří Klecan, 30. 05. 2013)
» Benátskou noc otevře Žbirka se symfoňákem   (Karel Souček, 13. 03. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Brněnské stálice se rozloučily s legendárním klubem
03.11.

Brněnské stálice se rozloučily s legendárním klubem

Klub Melodka a město Brno. Spojení, které nezpochybní jediný hudební fanoušek z jihomoravské metropole a jejího...


Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali
02.11.

Fanoušci americké skupiny Big Time Rush se konečně dočkali

Big Time Rush je americká popová kapela, která vznikla v roce 2009. Tvoří ji čtyři členové – Kendall Schmidt,...


Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín
02.11.

Jamaron vyhlížejí s novou deskou Forum Karlín

Něco zůstane je název nového, v pořadí již čtvrtého studiového alba rockové kapely Jamaron....


Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky
01.11.

Isabel LaRosa přiveze do Prahy temně snové tracky

Americká zpěvačka Isabel LaRosa patří k nejzajímavějším jménům současného popu. Její temně...


Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie
01.11.

Švédský chlad a pražská noc: Katatonia chystá koncert plný melancholie

Podzimní koncertní sezóna přidává další temnější zastávku. Do pražského Paláce Akropolis se v pátek 21. listopadu...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ascension
27.10.

Ascension

» Paradise Lost

Ascension je název již sedmnáctého studiového alba britské gothic-doom...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru