Anna K. má nový letní, optimistický videoklip ke skladbě Co mi za to dáš

Před dvěma dny oznámila svým fanouškům Anna K.: „Tak a je to tady! Nový klip je na světě!!!"

Režie klipu se ujal Martin Linharta Anna K. popisuje:„Video mělo původně několik scénářů a příprava trvala dlouhou dobu. Do prací nakonec zasáhly zprávy o mé nemoci, takže jsem řešila, zda všechno nezastavit a neodložit. Nakonec jsem se navzdory nelehké situaci rozhodla s celým týmem vytvořit klip, který bude působit svěže, optimisticky a zářivě, což se povedlo," Ve chvíli, kdy s kolegy vyrazil točit do lesů na Zvolské homoli, zvedla se velká vichřice a déšť, který spláchl okolí.„Museli jsme všechno zabalit a najít v kalendáři všech zúčastněných náhradní termín. Všichni byli vstřícní, takže jsme se sešli za pár dnů, jen vytížení tanečníci se na poslední chvíli museli přeobsazovat,"říká zpěvačka. Skladbu Co mi za to dáš, napsal Tomáš Vartecký, který na aranžích spolupracoval s Lukášem Pavlíkem (Čechomor) a Janem P. Muchowem, který s Annou K. pracoval už na albu Nebe.„Když Honza písničku slyšel poprvé, říkal, že je to jasný singl. Asi pro to má cit, protože chvíli po nasazení se stala druhou nejhranější skladbou v rádiích. Uvidíme, zda dosáhne i na první místo,"usmívá se Anna K.

Nové album Světlo vyšlo po šesti letech. Toto období zpěvačka vyplnila bilancujícím akustickým projektem, ale i účastí ve StarDance. Kolekce silných písniček vznikala již v osvědčeném tandemu s jejím životním partnerem a producentem Tomášem Varteckým. Jednou skladbou přispělo legendární duo Zdeněk Svěrák – Jaroslav Uhlíř a na několika aranžích se podílel již zmíněný Jan P. Muchow.

Jedenáct skladeb, které díky velkému stylovému rozptylu oscilují mezi písničkářstvím, elektronikou, rockem i šansonem, zdobí i několik hostů. Kromě Jaroslava Uhlíře na piano je to i zpěvák Robert Kodym v duetu Milá nebo členové britské kapely Reef v jediné anglicky zpívané skladbě Hold a Little Place, ke které napsal text někdejší frontman Circusu Praha Bradley Stratton.Finálnímix a supervizi měli na starosti britští producenti Steve Lyon (The Cure, Paul McCartney, Depeche Mode…) a Jay Reynolds (The Strypes, Ella Eyre, McFly…).

Líbí se klip? Působí na vás pozitivně? Tyhle otázky položila svým fanouškům na profilu Anna K. Za sebe říkám, že ano! Skvělá píseň, kterou slunce doprovází doslova na každém kroku.

foto: Jan Nožička

GALERIE

Související obsah:

» Noc na zemi   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Koncertní šnůra Anny K. Ve světle Tour graduje. Pražský koncert byl zcela vyprodán!   (Jana Kleinbauerová, 26. 04. 2017)
» Hlavními hosty Zámeckého turné Michala Hrůzy budou Anna K., Mňága a Žďorp a Tata Bojs   (Jana Kleinbauerová, 09. 05. 2017)
» Anna K. má nový letní, optimistický videoklip ke skladbě Co mi za to dáš   (Jana Kleinbauerová, 12. 07. 2017)
» Akustické turné zakončí Anna K. v Příbrami   (Karel Souček, 11. 12. 2013)
» Koncertní šnůra Anny K. „Ve světle tour“   (Jana Kleinbauerová, 14. 03. 2017)
» Stačí, když se díváš...   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Best of 93-07   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Anna K. a její Hold a Little Place   (Jan Vavřík, 15. 08. 2014)
» Akustické koncerty Anny K vycházejí na DVD a CD   (Karel Souček, 25. 02. 2014)
» Anna K   (Jiří Hroněk, 09. 03. 2017)
» Amulet   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Anna K upozorňuje děti na nebezpečí, která jim mohou hrozit   (Karel Souček, 27. 05. 2015)
» Koho si Anna K pozvala do svého taxíku?   (Karel Souček, 02. 07. 2016)
» Musím tě svést   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Anna K. si poprvé vyzkouší akustické koncerty   (Karel Souček, 27. 08. 2013)
» Nebe   (Jiří Hroněk, 02. 02. 2017)
» Světlo   (Jiří Hroněk, 09. 03. 2017)
» Anna K pokračuje ve své kampani proti rakovině prsou   (Karel Souček, 24. 07. 2013)
» Světlo Anny K fosforeskuje dojemnými náladami   (Petr Škrabánek, 01. 06. 2017)
» Anna K se alespoň chvíli cítila jako Jarda Jágr   (Karel Souček, 16. 03. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Alien Ant Farm konečně dorazili v roli hlavní hvězdy
15.08.

Alien Ant Farm konečně dorazili v roli hlavní hvězdy

Evropská letní festivalová sezóna může někdy způsobit pozitivní vedlejší účinky v podobě menšího „výplňového”...


Ostrov, který na pár dní patří hudbě: Sziget proměnil Budapešť v centrum léta
14.08.

Ostrov, který na pár dní patří hudbě: Sziget proměnil Budapešť v centrum léta

Nultý den Szigetu se nesl především ve znamení příjezdu a zabydlování. Cesta z centra Budapešti do areálu festivalu...


Při čtvrtém dni festivalu Brutal Assault jsme cestovali z říše do říše
13.08.

Při čtvrtém dni festivalu Brutal Assault jsme cestovali z říše do říše

Závěr festivalu Brutal Assault nabídl kromě příjemného slunečného počasí i další možnosti objevování....


Koncert pro Kaštánka, který tady zanechal velkou nesmazatelnou stopu, zněl Modrou Vopicí
13.08.

Koncert pro Kaštánka, který tady zanechal velkou nesmazatelnou stopu, zněl Modrou Vopicí

„Znovuzrození" Boa - nápad, který se proměnil v zážitek pro tento večer Na pódiu v Modré Vopici se 8. srpna...


Post-it nahráli osobní zpověď o hledání cesty ven z chaosu
12.08.

Post-it nahráli osobní zpověď o hledání cesty ven z chaosu

Pod názvem Geronimo vydává pražská skupina Post-it nový singl a videoklip. Skladba je hlubokým osobním ohlédnutím frontmana...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta