Koho si Anna K pozvala do svého taxíku?

Vašek Kopta, Michal Suchánek, Roman Holý, Nella Boudová, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Šárka Strachová, Jan Muchow nebo Tomáš Vartecký. To jsou lidé, kteří jsou pro zpěvačku Annu K. velice důležití, a proto je pozvala do svého taxíku. V jeho řidičku se proměnila ve videoklipu k písničce Vždycky se budeme znát

Že budu taxikářka napadlo mého kamaráda. Námět, že taxík bude symbolizovat můj život, do kterého nasednou kamarádi, jsem vymyslela tři dny před natáčením. Takže jsem zastavila castingy na herce a začala obvolávat kámoše, kteří nějak poznamenali můj život a znám je tisíc let. Vážím si toho, že i přes jejich obrovskou vytíženost dorazili a podařilo se nám je dostat na poslední chvíli do obou natáčecích dnů," popisuje Anna K., která vydává nový singl po pěti letech. Zpěvaččino osmé řadové album, které písnička předznamenává, by mělo vyjít na podzim u vydavatelství BrainZone.  .



Jako první si Anna K vzpomněla a do taxíku pozvala Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. „To proto, že jsem se téměř narodila v divadle Semafor, kde jsem strávila 20 let," přiznává zpěvačka. „Byl jsem rád, že mě Anna K. pozvala. Znám ji od jejích devíti let. Později se naše cesty sice rozešly, ale nikdy ne úplně. Co chvíli se na našem putování znovu potkáváme, a tak tomu bude i po zbytek našich životů," zdůrazňuje Jiří Suchý.   

Dvoudenní natáčení se trefilo do největších veder. Štáb byl celý den na slunci a Anna K. trávila dva dny v historické tatře z 50. let, kde teplota stoupala až k padesáti stupňům. „Točení bylo náročné i pro štáb, který však i přes tropické teploty prokázal velkou trpělivost a profesionalitu," říká režisér klipu Tomáš Bláha. „Když jsem s Annou K. dával dohromady koncept natáčení, hodně jsme řešili, že klip by měl být letní, ale zároveň by se neměla úplně vytratit melancholie, a to se myslím povedlo. A navíc, kdy se vám povede během dvou dnu pracovat s tolika slavnýma a navíc hrozně fajn lidma?," dodává Bláha, který svěřil kameru talentovanému Davidovu Hofmannovi.  
Foto: Jan Nožička
GALERIE

Související obsah:

» Akustické turné zakončí Anna K. v Příbrami   (Karel Souček, 11. 12. 2013)
» Anna K. a její Hold a Little Place   (Jan Vavřík, 15. 08. 2014)
» Akustické koncerty Anny K vycházejí na DVD a CD   (Karel Souček, 25. 02. 2014)
» Anna K upozorňuje děti na nebezpečí, která jim mohou hrozit   (Karel Souček, 27. 05. 2015)
» Anna K. si poprvé vyzkouší akustické koncerty   (Karel Souček, 27. 08. 2013)
» Anna K pokračuje ve své kampani proti rakovině prsou   (Karel Souček, 24. 07. 2013)
» Anna K se alespoň chvíli cítila jako Jarda Jágr   (Karel Souček, 16. 03. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
EllyZ ukazuje prostředníček catcallingu a každodennímu sexismu
02.07.

EllyZ ukazuje prostředníček catcallingu a každodennímu sexismu

Catcalling je forma obtěžování na ulici, která se projevuje jako verbální útoky, pískání či posměšky adresované...


Open-air festival Fuchsu obsadí na dva dny tenisový kurt na Štvanici
01.07.

Open-air festival Fuchsu obsadí na dva dny tenisový kurt na Štvanici

Alternativní a nezávislé hudbě bude patřit Letní open air festival klubu Fuchs2, který se po roce vrací na Štvanici....


Sarah Blasko se po dvanácti letech vrátila do Prahy
01.07.

Sarah Blasko se po dvanácti letech vrátila do Prahy

Australská zpěvačka a skladatelka Sarah Blasko je známá pro svůj emotivní a introspektivní přístup k hudbě. Píše...


Dukla, Amelia Siba a Maryland podpoří Palestinu
01.07.

Dukla, Amelia Siba a Maryland podpoří Palestinu

Spřátelené pražské projekty Dukla, Amelie Siba a Maryland opět spojí síly, aby odehrály společný letní...


Klip k písni Black Mlíko je osobní zpovědí Terezy Kerndlové
30.06.

Klip k písni Black Mlíko je osobní zpovědí Terezy Kerndlové

Tereza Kerndlová připravila videoklip k další písni ze svého alba Diamanty. Black Mlíko je průletem jejím...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Tomodachi/Deluxe Edition
23.06.

Tomodachi/Deluxe Edition

» Mirai

Čtvrté studiové album Tomodachi skupiny Mirai vyšlo sice už loni...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru