Víno, ženy, zpěv. Ale jaké ženy!

Hráli jste si někdy na rockové hvězdy? Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo? Závidíte muzikantům slávu, zážitky nebo třeba i peníze? Dáme Vám ještě další důvod. Jeden ze zažitých stereotypů je to, že rockoví muzikanti dělají to, co dělají především kvůli holkám. I když to nemusí být vždy stoprocentní pravda, není tajemstvím, že krásné ženy jsou jednou z výhod pro úspěšného muzikanta. Ale bez ohledu kolik se jich prostřídá nebo jak sebestředný muzikant je, láska pracuje i v těch nejvyšších kuloárech a i drsný rocker vleze do chomoutu. Tyto ženy ulovily slavné rockery, porodily jejich děti a tolerují jim měsíce na cestách mimo domov.

EVIS XHENETI & JAMES 'MUNKY' SHAFFER

Kytarista KORN se 2. ledna 2012 oženil s Albánsko-Americkou herečkou a modelkou Evis Xheneti. Ceremoniál proběhl v Paříži a 7. listopadu se jim narodil první syn D'Angelo DraXon Shaffer.

MARIQUEEN MAANDIG & TRENT REZNOR

Manželka Trenta Reznora z NINE INCH NAILS je Mariqueen Maandig s Filipínskými kořeny. Svatba proběhla 17. října 2009 a v říjnu 2010 se jim narodil syn Lazarus Echo. Druhé dítě přivedla na svět někdy na přelomu let 2011 a 2012. Mariqueen je sama rockerkou, zpívala v kapele West Indian Girl a nyní působí ve skupině How To Destroy Angels právě se svým manželem.

SHERI MOON & ROB ZOMBIE

Dlouholetá partnerka ROBa ZOMBIEho Sheri Moon se za něj po třináctileté známosti provdala 31. října 2002. Sheri se prosazuje i jako herečka v Zombieho filmech House of 1000 Corpses a The Devil's Rejects.

ANGELA MADATYAN & SERJ TANKIAN

Sólový zpěvák a člen System Of A Down si vzal svoji dlouholetou partnerku Angelu Madatyan z Arménie. Serj je známý tím, že si velmi dobře hlídá své soukromí a podobně na tom bude i jeho manželka, tudíž informací není mnoho. Svatba proběhla na soukromém intimním obřadu v Kalifornii 9. června 2012.

LIGHTS & BEAU BOKAN

Zpěvák Beau Bokan z BLESSTHEFALL si 12. května 2012 vzal zpěvačku, která si říká LIGHTS (Vlastním jménem Valerie Anne Poxleitner). Lights strávila velkou část dětství na různých místech jako Filipíny, Jamaika, Ontario nebo Kolumbie.

JILL MCCORMICK & EDDIE VEDDER

Zpěvák Eddie Vedder z PEARL JAM se oženil 18. září 2010 s modelkou Jill McCormick. Stalo se tak deset let po rozvodu s jeho první manželkou. S Jill mají zatím dvě dcery Olivii a Harper.

SUSAN HOLMES-MCKAGAN & DUFF MCKAGAN

Bývalý člen Guns'n'Rosesa současný basák VELVET REVOLVERse oženil s modelkou Susan Holmes už v srpnu 1999 a mají spolu dvě dcery Grace a MaeMarii.

VICKY KARAYIANNIS & CHRIS CORNELL

Grungeový hrdina Chris Cornell, zpěvák SOUNDGARDEN a rozpadlých Audioslave vlezl do chomoutu s Vicky Karayiannis. Svatba se konala v květnu 2004 a pár má spolu dvě děti, dceru Toni a syna Christophera Nicolase.

MITZI MARTIN & JOSH TODD

Josh Todd je zpěvákem kapely BUCKCHERRY a manželem herečky a modelky Mitzi Martin. Tu můžete znát i z filmu Hele vole, kde mám káru?. Doma v Los Angeles má tento pár syna Jacka a dceru Willow.

LENA YADA-DRAIMAN & DAVID DRAIMAN

Zpěvák DISTURBED a nově DEVICE David Draiman se 25. září 2011 oženil s japonskou herečkou, modelkou, surfařkou a dokonce i wrestlerkou Lenou Yadou, která v současnosti čeká první manželské dítě.

MARTA PETERSON & PHIL DEMMEL

Phil Demmel, kytarista MACHINE HEADa jeho kolegyně Marta Peterson z BLEEDING THROUGH patří mezi nejsledovanější metalové páry. Tato zpráva proběhla celým metalovým světem a partneři se oddali v říjnu 2012

SANDRA ARAYA & TOM ARAYA

Manželkou Toma Arayi ze SLAYER se někdy před rokem 1996 stala Sandra Araya. Oba mají na tělech vytetovány portréty jejich dětí Ariela a Toma.

VALARY SANDERS & M. SHADOWS

M. Shadows z AVENGED SEVENFOLD si získal srdce modelky a herečky Valary Sanders z Ohia.

BRODY DALLE & JOSHUA HOMMEZpěváka kytarista Joshua Homme z QUEENS OF THE STONE AGEsi za svou nastávající vybral zpěvačku punk rockové skupiny The Distillers Brodie Dalle původem z Austrálie. Oženili se v roce 2007, ale první dítě měli už 17. ledna 2006 a pojmenovali ho Camille Harley Joan Homme. Druhé dítě se jim narodilo 12. srpna 2011 a syn dostal jméno Orrin Ryder Homme.

JORDYN BLUM & DAVE GROHLRockový workoholik, bývalý bubeník Nirvany a současný zpěvák FOO FIGHTERS Dave Grohl se oženil druhého srpna 2003. Jeho ženou se stala herečka Jordyn Blum, která přivedla na svět děti Violet Maye a Harper Willow, které mohli zahlédnout i pozorní diváci na koncertu Foo Fighters v loňském srpnu.

AYESHA KING & KERRY KINGManželka člena Slayer se do seznamu dostala i podruhé. Ayesha King je manželkou zpěváka Kerryho Kinga, která je svému muži tak věrná, že má dokonce na své paži vytetováno „Kerry F**king King",


GWEN STEFANI & GAVIN ROSSDALE

Poslední pár našeho seznamu je trochu speciální dvojice. Mohlo by se spekulovat, kdo z partnerů je ta rocková hvězda. Každopádně Gavin Rossdale je zpěvákem BUSH a s Gwen Stefani z No Doubt se potkal v roce 1995 na společném turné. 14. září 2002 už byli svoji a společně mají dva syny, kteří dostali do vínku jména Kingston James McGregor a Zuma Nesta Rock Rossdale.

To je z našeho seznamu všechno. Snad se Vám výběr líbil a příliš moc na naše oblíbené muzikanty nežárlíte. Není to zdravé. Ale přesto, která z žen je Vaše favoritka? U mě rozhodně vede Lena Yada, kterou si uzmul David Draiman.

Související obsah:

» Sláva ženy přináší   (David Malý, 29. 11. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
DRTIKOL fest vol. 2 nabídl v Záboří kvalitní muziku a dobrou festivalovou atmosféru
18.07.

DRTIKOL fest vol. 2 nabídl v Záboří kvalitní muziku a dobrou festivalovou atmosféru

Cílem fanoušků heavy-metalových vypalovaček se v sobotu 13.7.2024 stal areál hasičské zbrojnice v obci Záboří...


The Atavists avizují singlem Here It Comes Again nové album
18.07.

The Atavists avizují singlem Here It Comes Again nové album

Energická kapela The Atavists dává singlem Here It Comes Again nahlédnout, jak bude znít její čtvrté album....


Na Kunětickou horu se mohou těšit Jakub a Monika
18.07.

Na Kunětickou horu se mohou těšit Jakub a Monika

Putovní festival Hrady CZ pokračuje o víkendu na Kunětické hoře. V naší soutěži jste moli vyhrát 2x1 volnou...


The Midnight přivezli do Prahy kus 80. let
18.07.

The Midnight přivezli do Prahy kus 80. let

The Midnight, jedna z předních synthwave skupin, se vrátila do Prahy po pěti letech a podruhé (nejen) tuzemským fanouškům...


V Medvědovi se pařilo - Slaughter Session přilákal početné publikum
18.07.

V Medvědovi se pařilo - Slaughter Session přilákal početné publikum

Páteční večer 12.7.2024 měl v plzeňském Bílým Medvědovi punc metalového festivalu, který s názvem...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru