The Truth Is Out There představili Boxes

Původně pouze společný projekt členů kapel Crashpoint a Pipi-Dupu přerostl v regulérní kapelu, která si říká The Truth Is Out There. Za stále poměrně krátkou dobu působení se TTIOT stali naprostým evergreenem tuzemské klubové scény a jejich popularita se šířila jako vlna tsunami, která rostla s každým koncertem. Těžko bychom hledali pravidelného návštěvníka klubových koncertů, který by o této ostravské partě ještě neslyšel. Stačí vidět jeden koncert a budete je chtít vidět napořád.

Neustálé přirovnávání k žánrově spřízněným Enter Shikari už pravděpodobně ani neřeší a jdou si dál svou cestou, na které reprezentují českou scénu zlatými vlajkami. Nejnovější písní kapely je hit Boxes, ke kterému vznikl (po prvním klipu Bounce!) druhý videoklip. Užijte si ho a uvidíme se na Rock For People.



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku
20.11.

Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku

Po největším koncertě v zaplněném pražském Foru Karlín a několika vystoupeních v Asii vyrážejí Bert...


V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass
20.11.

V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass

Parádní koncert ve znamení třináctky! V klubu Modrá Vopice se odehrála parádní koncertní show rockera, který...


Sourozenecké orgie na Krymské
20.11.

Sourozenecké orgie na Krymské

Ve středu 20. listopadu v pražském klubu Café V Lese vystoupily dvě sourozenecké kapely, Bratři...


Pánové z The Hara zatopili i v Praze
19.11.

Pánové z The Hara zatopili i v Praze

V rámci své podzimní tour poctili The Hara Českou republiku rovnou dvěma koncerty. Po vyprodané brněnské show...


Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech
19.11.

Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech

„Všichni jsme tady blázni a já jsem bláznů král," zpívá v nezvykle vážném singlu Král bláznů kapela...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Galette complète
20.11.

Galette complète

» Bran

Kapela Bran, známá svým osobitým pojetím hudby vycházející ze starých...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru