Pestrý program v Jazz Docku ozdobí Anna Vaverková

Ve všech třech českých prestižních hudebních cenách Vinyla, Apollo i Anděl byla letos nominovaná zpěvačka, songwriterka a producentka Anna Vaverková. Tato talentovaná hudebnice zahraje v Praze poprvé od vydání ceněného alba Pozdravy z polepšovny. V pražském Jazz Docku se v úterý 6. června představí s kytaristou Liamem Blomqvistem a znamenitým bubeníkem Tobiasem Humblem, který koncertoval s Trickym nebo Gang Of Four.Vaverková v pražském klubu zahraje v rámci narozenin hudebního magazínu Frontman. Program v 19.00 hodin zahájí živá podoba podcastu Na kafe s Davidem Pomahačem a hosty Tonyou GravesRobertem Nebřenským. Jedním z hlavních lákadel večera bude i vystoupení populárního satirického dua hudebních YouTuberů #kumšt. Ti večer vzkřísí svoje Duo Modřanka, parodující samohrajkové kapely. Na pódiu se k nim postupně připojí přední čeští zpěváci a zpěvačky napříč generacemi, aby si ze sebe udělali srandu. Svoje největší hity v úpravách ala Duo Jamaha předvedou například frontman Vltavy Robert Nebřenský nebo zpěvačky Anna K., Tonya Graves, Dominika Hašková z We Are Domi, Aiko a další. Hodinovou kytarovou smrští večer uzavřou The Atavists.

Vaverková, v Berlíně usazená indie-popová písničkářka, v Jazz Docku představí nahrávku Pozdravy z polepšovny, která vznikala během loňského roku v tamním studiu L.A. Recordings. Na albu se podílel producent a kytarista Liam Blomqvist, kontrabasista Tomáš Liška nebo bubeník Tobias Humble. „Bude to večer plný různých odstínů toho nejlepšího muzikantství. Na koncertu Anny Vaverkové bude unikátní už to, že poprvé zahraje v triu i se zkušeným bubeníkem Tobiasem Humblem. Korunu pak všemu dodá recesistické Duo Modřanka. Samohrajkové zpracování hitů Roberta Nebřenského nebo Anny K. slibuje nezapomenutelný zážitek. Vážím si toho, že s námi do téhle srandy šli," říká za organizátory šéfredaktor magazínu Frontman Zdeněk Neusar.
Foto: Tobias Humble, Petr Lněnička


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Album Třetí propojuje textovou naléhavost s hudební lehkostí
25.09.

Album Třetí propojuje textovou naléhavost s hudební lehkostí

Naléhavost sdělení s až bezstarostně laděnou muzikou a hudební lehkost s vážností slov propojuje kapela...


Punk-rockový večírek v Říčanech s kapelou E!E
25.09.

Punk-rockový večírek v Říčanech s kapelou E!E

Tento pátek 29.9. 2023 se v Říčanech u Prahy sejde špička punk-rockové scény. Od dvaceti hodin postupně...


S novým klipem a bestofkou vyráží Vanessa na turné
25.09.

S novým klipem a bestofkou vyráží Vanessa na turné

Kontroverzní a provokující kapela Vanessa vchází do Kristových let. K této příležitosti představí elektronická formace...


Jason Derulo vystoupí v pražské O2 areně u příležitosti 20. výročí od otevření
25.09.

Jason Derulo vystoupí v pražské O2 areně u příležitosti 20. výročí od otevření

Derulo je pokrokový, žánrově vyhraněný a nesmírně kreativní, a tak se zařadil mezi nejdynamičtější osobnosti světového...


Darth Vader si zahrál v klipu Meredith Hunter
25.09.

Darth Vader si zahrál v klipu Meredith Hunter

Liberecká modern rocková parta Meredith Hunter se v nové sestavě  po roce odmlky ozývá s novým klipem a singlem...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Thorns
24.08.

Thorns

» Martin Tony

Thorns je třetí sólové album anglického zpěváka Tonyho Martina....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru