Palaye Royale přichází s „Lifeless Stars“

Jsme stále blíž a blíž novému albu Palaye Royale Fever Dream a stále přicházejí úžasné nové ochutnávkové skladby. Momentálně zveřejnili nový singl „Lifeless Stars".

Podle kapely je strašidelná, klavírem vedená skladba věnována jejich fanouškovské základně, The Soldiers Of The Royal Court a jejich rodině.

"Všichni záříme jasně, ale všichni společně záříme ještě jasněji. Všichni jste důležití." uvedli v prohlášení.

Fever Dream, inspirovaný Radiohead, klasickou operou a The Doors, je bujnější a filmovější než outsiderské hymny, které se objevily dříve, a díky tomu si vysloužily podporu. Nejenom nejnovější „Lifeless Stars", ale i další jednohubky jako jsou „Fever Dream" či „Broken" rozhodně stojí za poslechnutí. Není to nejen blaho pro uši, ale i pastva pro oči, protože je rozhodně na co se koukat. Nehledě na to, že videoklip „Broken" a dosud nevydaný „Oblivion" videoklip se natáčeli v České republice, stejně tak i v „Lifeless Stars" nesmí Praha ve vizuálu chybět. Jak uvedla sama kapela, Fever Dream je spíše česko-pražské album.



 Palaye Royale vystoupili v České republice celkem třikrát. Poprvé v roce 2019 a následně hned dvakrát v roce 2022 a 20. Ledna 2023 se na ně můžeme těšit znovu!

Související obsah:

» Palaye Royale se vrací do Prahy!   (Monika Jetelová, 14. 07. 2022)
» Palaye Royale přichází s „Lifeless Stars“   (Monika Jetelová, 28. 09. 2022)
» Palaye Royale   (Monika Jetelová, 15. 08. 2022)
» Showmanství, euforie a čistá rocková energie – tak vypadal večer s Palaye Royale a Charming Liars   (Michal Kocour, 29. 03. 2022)
» Fotoreport: Sto nebo tisíc fanoušků? Palaye Royale letos přijeli podruhé.   (Monika Jetelová, 15. 08. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Queenie odstartují TOUR Léto 2025 v Plzni
05.07.

Queenie odstartují TOUR Léto 2025 v Plzni

TOUR Léto 2025 zahájí kapela Queenie v Plzni. První koncert se uskuteční 15. července od 20:00 v Amfiteátru OC...


Marpo vydává singl Memphis, který nahrával v Elvisově domě
05.07.

Marpo vydává singl Memphis, který nahrával v Elvisově domě

Zpěvák, skladatel a bubeník Otakar Petřina aka Marpo už brzy vydá nové album s příznačným názvem Making Country...


Za tebou je první písní Jelenů, kterou nezpívá frontman Jindra Polák
04.07.

Za tebou je první písní Jelenů, kterou nezpívá frontman Jindra Polák

Dosud všechny písně za 11 letou existenci kapely Jelen nazpíval její frontman Jindra Polák. Nyní už to neplatí, Za tebou...


Přivítání léta s Foster the People
03.07.

Přivítání léta s Foster the People

text: Eva Frouzová Konec června znamená příslib letních prázdnin, alespoň částečného odpočinku a pohody...


Nové EP Doroty Nvotovej Lazy je osobnou správou o stave krajiny
03.07.

Nové EP Doroty Nvotovej Lazy je osobnou správou o stave krajiny

Dorota Nvotová vydáva nové EP s názvom Lazy. Nový album obsahuje päť piesní a okrem digitálnej verzie, ktorú...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Tomodachi/Deluxe Edition
23.06.

Tomodachi/Deluxe Edition

» Mirai

Čtvrté studiové album Tomodachi skupiny Mirai vyšlo sice už loni...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru