Originální pozvání od Jany Uriel Kratochvílové na jedinečnou show Illumination 17

Jana Uriel Kratochvílová, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a kapela Illuminati.ca v čele s Jiřím George Hrubešem, připravili společně s Joe´s Garage pro všechny své fanoušky MEGA koncert 10. listopadu do Velkého sálu legendární pražské Lucerny.

Jak se datum koncertu blíží, věříme, že vám uděláme radost osobním pozváním od té, která tančí s korálky ve stínu kapradiny……

„Především zdravíme všechny příznivce naší muziky!"

1) Jak prožíváte přípravy narozeninového koncertu ve velkém sále pražské Lucerny, který se kvapem blíží?

„Chystaný mega koncert v Lucerně ve Velkém Sále nebude rozhodně osobně pseudo narozeninový, protože nevěříme na lineární věk! V dnešní době = značkování lineárkou tzv. věku je doslova nová diskriminace vůči občanům Planety Země,stejně jako je třeba rasismus, sexismus, lookismus apod. = je to Věkismus ,HAHA ! Lidé nejsou výrobky pro konzumaci, aby se značkovali číslicemi a tím se stali obět'mi diskriminace, která s podobnými značkováními jde vždy ruku v ruce, bohužel...

Všichni jsme Individuální Bytosti na Zemi a nelze nás třídit do skupin, podle čísel či vizáže, zájmové inklinace nebo podle tělesné váhy... Pozitivní Svoboda Projevu a Svobodná Pozitivně směrovaná Vůle všech je cílem Harmonického soužití nejen na naší Planetě ,ale všude ,I v téměř bezbřehých Oceánech MultiVesmírů...!"

„Takže: Mega Koncert vLucerně 10. listopadu – má téma ILLUMINATION 17 kdy se jedná o Osvícení a Numerologicky, grafologicky a mysticky – 1 plus 7 dává symbol Nekonečna! Koncert je přehlídkou naší umělecké tvorby = od mediálních začátků v popu = přes rock reggae až po tvrdý rock Illuminati a dnešní hudební podobu = Ílluminati.ca . Chceme takto ukázat všem hudebním zájemců ,že jsme se vyvíjeli muzikantsky a nestagnovali jako mnozí jiní...Je to přirozená vlastnost všech pravých umělců = tvořit stále nově a nacházet stále novou inspiraci k tomu..."

2) V prvním okamžiku zaujme na pozvánce kapela HEVAL JUNIOR. Můžete svým fanouškům prozradit bližší informace? Totiž na kořeny českého reggae v podání kapely HEVAL nejde zapomenout. (Jana Kratochvílová, Pavel Trnavský, Zdeněk Juračka, Jiří Plech Novotný, Franta Kotva)

„Zvolili jsme model HEVAL Junior z několika důvodů- jedním z nich je, že někteří původní členové kapely Heval už nejsou s námi na Planetě Zemi, bohužel... A HEVAL Junior je obrozením a svěžím přínosem pro interpretaci legendárních songů původního Hevalu! Nebráníme se Ideím, že by HEVAL Junior možná mohl I nadále nově koncertovat, uvidí se ….Nechte se překvapit na koncertě obsazením Hevalu Junior!

3) Zatím je známo, že vystoupí tito hosté: Krucipűsk, Electric Lady, Michal Skořepa a Michael Kocáb. Můžete prozradit, kdo další přijde pogratulovat, nebo to bude překvapení?

„Nebudou nikdo z nich gratulovat, ale hrát živě písničky, které si individuálně sami vybrali z našeho rozsáhlého hudebního materiálu! A mezi dalšími našimi hudebními hosty jsou např. Ondřej Hejma, Michal Pavlíček, Zputnik, Richard Tesařík, Martin Kratochvíl, Janička Koptová... a hlavně též mistr BluesRockové Kytary, legendární Skip McDonald, se kterým jsme natočili spoustu rockových písní dohromady...plus další překvapení! Poprvé se objeví též naše unikátní záznamy hudební, což je též překvapením".

„Další novinkou je koncertní pokřtění v Lucerně našeho Nového Premiérového Alba Illuminati.ca ,4.díl našeho Super Rockového eposu, z Cyklu RRM nebo - li Ruby Rose Mayhem Rock Epos jehož název je také překvapením ...Pro ujasnění tohoto rockového cyklu: má být jeho 13 hudebních dílů / Alb a první 3 jsou tato alba: 1.”Ruby Rose Mayhem” 2. "Trinity” 3. "Anarchy & Ecstasy " Ostatní Alba co také vydáváme jsou navíc, jako je to naše předposlední "Alpha Codes”..."

„Moc se všichni těšíme na tento Mega koncert v Lucerně, na všecky naše hudební příznivce a fanoušky, a I na naši hudební spolupráci s tolika umělci! Také je unikátní toto, při koupi vstupenek na tento koncert: Ke každému nákupu limitovaná edice VINYLU - 2 LP Jany Uriel Kratochvílové + Illuminati.ca live ZDARMA.” https://www.janakratochvilova17.cz/cs

Vdobě, kdy naše Planeta prochází tolika vibračními změnami, které též ovlivńují gradaci všech živých bytostí na ní,až se dějí I velké vibrační střety protichůdných frequencí existencí,způsobující mnohdy chaotické dění a prolínání I temných proudů existence,které se brání gradaci Planetárních vibrací...je koncert ILLUMINATION pevným hudebním korábem SVĚTLA a hojící Archou Harmonií a Rytmů, které doslova Obrozují Duši I Avatary Manifestací na této krásné Planetě Gaia-Terra = Země!"


 ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen
04.12.

Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen

Od ohlášení jednoho z headlinerů, kterým jsou britští While She Sleeps, přidávají organizátoři jedno jméno...


Krásný ztráty Live hlásí první jména
04.12.

Krásný ztráty Live hlásí první jména

Organizátorům, vystupujícím a především návštěvníkům festivalu Krásný ztráty Live se romantické prostředí...


7krát3 dal nový život téměř 40 let staré skladbě Gabriel
04.12.

7krát3 dal nový život téměř 40 let staré skladbě Gabriel

Před téměř čtyřmi dekádami nazpívala Hana Hegerová píseň Michala Horáčka Gabriel. Nyní přichází s volným pokračováním...


Kultovní alba Prouzy se vracejí na vinylu
04.12.

Kultovní alba Prouzy se vracejí na vinylu

K nejkultovnějším kytarovým kapelám 90. let bezesporu patřila frýdeckomístecká Prouza. Dnešní padesátníci...


Isaac Anderson; pražská zastávka jakožto jeho doposud největší sólo show
03.12.

Isaac Anderson; pražská zastávka jakožto jeho doposud největší sólo show

Nottinghamský rodák Isaac Anderson se 1. 12. vrátil znovu do Prahy, kde tentokrát pro své fanoušky vystoupil v MeetFactory....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třetí
17.11.

Třetí

» něco něco

Třetí album s jednoduchým názvem Třetí vydávají něco něco u domovského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru