Novým singlem zve Michal Hrůza na jarní turné

Rychlá, temperamentní rocková kytarovka s chytlavým refrénem. Taková je Sebestředná?, nová písnička zpěváka, hudebníka, skladatele a textaře Michala Hrůzy. Skladba pojednává o partnerských vztazích a vzájemném obviňování.    

„Píseň je o soužití dvou lidí, kteří spolu sice žijí, ale přitom jsou jen spolubydlící. Navzájem se obviňují, že vinu na tom má ten druhý, sebestředný," říká o významu písně Michal Hrůza. „Otazník v názvu dává možnost pochopit, že viní jsou oba," dodává zpěvák, který spolu se svou Kapelou Hrůzy nahrál nejnovější singl ve studiu Elements Prague pod taktovkou Honzy Horáčka. Mix a master měl na starosti Tomáš Karásek.  

Energická a chytlavá píseň se dočkala i videoklipu, ve kterém onu sebestřednou dvojici ztvárnili Lenka Langerová a právě Michal Hrůza. Celý snímek s překvapivým koncem řídil z režisérského křesla zkušený Jiří Studnička.  Už 17. března vyráží Michal Hrůza a Kapela Hrůzy na jarní tour napříč Českou republikou, v rámci které se během března a dubna představí v Litomyšli, Brně, Krnově, Pardubicích, Olomouci a Vratislavicích.
Foto: Tony Košař


GALERIE

Související obsah:

» Po Noci nastal Den Michala Hrůzy   (Ondra Kocáb, 31. 05. 2014)
» Michal Hrůza na "Sám se sebou" střídá slabé a silné momenty   (Ondra Kocáb, 29. 07. 2017)
» Noc - Recenze   (David Malý, 17. 05. 2012)
» Titulní píseň filmu Martin a Venuše spojila Hrůzu s Vytiskovou   (Karel Souček, 14. 02. 2013)
» Michal Hrůza bude Sám se sebou   (Jiří Hroněk, 01. 05. 2017)
» Legenda o Violetě inspirovala Michala Hrůzu   (Karel Souček, 28. 01. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Od reklamní hudby k evropským pódiím. HAEVN slaví deset let.
28.08.

Od reklamní hudby k evropským pódiím. HAEVN slaví deset let.

Nizozemské duo Marijn van der Meer a Jorrit Kleijnen, známé jako jedna z výrazných evropských formací současné...


Druhý den na Valníku Ivan Mládek dokázal, že hudba spojuje všechny generace
28.08.

Druhý den na Valníku Ivan Mládek dokázal, že hudba spojuje všechny generace

Návštěvníky z řad pankáčů (někteří outfitem, všichni duší) páteční vytrvalý liják tak vysílil, že spali...


Niakara představí naživo skladby z nového, temněji laděného EP Anubis v klubu Modrá Vopice
27.08.

Niakara představí naživo skladby z nového, temněji laděného EP Anubis v klubu Modrá Vopice

Druhá vlna Anubis Tour ll začíná!  Niakara potvrzuje své místo mezi zajímavými současnými projekty...


Declan Welsh: Pokud chcete dělat umění, kašlete na algoritmy
26.08.

Declan Welsh: Pokud chcete dělat umění, kašlete na algoritmy

Declana Welshe jsme se v rozhovoru zeptali, proč jeho hudba nemá posluchače jen utvrzovat v tom, co už cítí,...


Třetí den Pop Messe spojil generace
25.08.

Třetí den Pop Messe spojil generace

Třetí den Pop Messe ukázal snad největší rozpětí celého festivalu. Od českého indie popu přes rapovou...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta