Majitel Anděla představí na Rock For People výjimečného hosta

Držitel hudebních cen Anděl a Apollo Boris Carloff vystoupí již v úterý 2. července v rámci festivalu Rock For People. A protože Boris letos příliš koncertů nechystá,  neměli by si příznivci elektronické hudby jeho set nechat ujít. Zvláště, když připravil mimořádnou podívanou, v níž dostane prostor i jeho host Ghetto Priest.



Právě ten hostoval na Carloffově úspěšném albu The Escapist, konkrétně do písně My Lonely Room přispěl svými vokály. Ghetto Priest je známý především jako spolupracovník kultovních Massive Attack či jako bývalý frontman Asian Dub Foundation. Na Rock For People půjde o jediné společné vystoupení této dvojice.    



V současné době Boris Carloff dokončuje videoklip k písni I Have Got One Soul. Režie se ujali Martin Živocký, Matěj Chlupáček a Michal Samir. Matěj Chlupáček je mladý český režisér, jehož celovečerní debut Bez doteku vstoupil do kin letos v březnu. Michal Samir vystudoval na prestižní režijní a herecké škole v Londýně a momentálně chystá svůj první celovečerní film. O animace se opět postaral, stejně jako v Andělem oceněném klipu Falling, Martin Živocký.  
GALERIE

Související obsah:

» Carloffův The Escapist je nadčasovou deskou   (Karel Souček, 24. 03. 2013)
» Carloff Boris   (Karel Souček, 24. 03. 2013)
» The Escapist   (Karel Souček, 24. 03. 2013)
» Ceny Apollo znají sedmičku finalistů   (Karel Souček, 01. 01. 2013)
» U kritiků zabodovalo album The Escapist Borise Carloffa   (Karel Souček, 06. 02. 2013)
» České hudební ceny – na řadě je Anděl, pak Vinyla   (Hudkni, 20. 02. 2012)
» Jsou rozdány ceny Anděl   (David Malý, 17. 03. 2013)
» Žánroví Andělé mají své nové majitele   (Karel Souček, 11. 03. 2013)
» Letošní lineup festivalu Rock For People uzavírá pionýrka synth-popu Chlöe Howl   (David Malý, 27. 06. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
„Traband byl splněný sen, ze kterého jsem se probudil,“ říká Jarda Svoboda.
15.08.

„Traband byl splněný sen, ze kterého jsem se probudil,“ říká Jarda Svoboda.

Album Traband - Montáž 1996–2014 připomíná dvacet let jedné výjimečné cesty. Nová retrospektiva v dvaceti...


Alien Ant Farm konečně dorazili v roli hlavní hvězdy
15.08.

Alien Ant Farm konečně dorazili v roli hlavní hvězdy

Evropská letní festivalová sezóna může někdy způsobit pozitivní vedlejší účinky v podobě menšího „výplňového”...


Ostrov, který na pár dní patří hudbě: Sziget proměnil Budapešť v centrum léta
14.08.

Ostrov, který na pár dní patří hudbě: Sziget proměnil Budapešť v centrum léta

Nultý den Szigetu se nesl především ve znamení příjezdu a zabydlování. Cesta z centra Budapešti do areálu festivalu...


Při čtvrtém dni festivalu Brutal Assault jsme cestovali z říše do říše
13.08.

Při čtvrtém dni festivalu Brutal Assault jsme cestovali z říše do říše

Závěr festivalu Brutal Assault nabídl kromě příjemného slunečného počasí i další možnosti objevování....


Koncert pro Kaštánka, který tady zanechal velkou nesmazatelnou stopu, zněl Modrou Vopicí
13.08.

Koncert pro Kaštánka, který tady zanechal velkou nesmazatelnou stopu, zněl Modrou Vopicí

„Znovuzrození" Boa - nápad, který se proměnil v zážitek pro tento večer Na pódiu v Modré Vopici se 8. srpna...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta