Lucie Bílá letos bude slavit ve velkém

NOVÉ ALBUM LUCIE BÍLÉ „HANA" A TŘI MEGAKONCERTY V BRATISLAVĚ

Lucie Bílá (7. dubna 1966) k životnímu jubileu připravila dárky pro všechny své posluchače, fanoušky a ctitele.

Již vdubnu vydává SUPRAPHON nové album LUCIE BÍLÁ „HANA". Celá nahrávka vznikala v produkci Martina Maxo Šrámka (Celeste Buckingham, Majk Spirit ad.) v bratislavském studiu Littlebeat, které patří mezi nejvyhledávanější nejen na Slovensku, ale i v okolních státech.

Zároveň vrcholí intenzivní zkoušky na tři mimořádné koncerty Lucie Bílá - Fifty Fifty, jež se odehrají na Zimným štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislavě.

"Původně se chystal jen jeden koncert, byl vyprodaný tak rychle, že se přidal druhý, ale ani to nestačilo! Koncerty budou tedy tři." říká Lucie Bílá. Tuto grandiózní show uvidí přes 25 tisíc diváků! Lucie dohromady s generální zkouškou a třemi koncerty zazpívá 100 písní a 28x se převlékne.

 

Zpěvačku doprovodí 5 kapel, 40 tanečníků. Scéna je složená ze tří jevišť, hydrauliky a mol. O mimořádnou show se postará tým prvotřídních profesionálů. Mimo jiné na bratislavských koncertech bude v premiéře využitý absolutně nový zvukový systém, který budou bedlivě sledovat specialisté z celého světa. „Obrovská scéna, stovky světel, naprosto úžasná projekce, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu! Pod pódiem je vlastně takové malé město - výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau". Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná," komentuje přípravy Lucie Bílá.

 

Narozeninová představení svelkolepou výpravou budou obsahovat všechny největší hity ve speciálních aranžích, ale také písně znovinkového alba HANA.

Jedinečnou show české slavice obohatí hosté: skupina Nightwork, Robotická kapela, skupiny Mirror Family a Big Names, taneční formace The Pastels a Ladylicious, výtvarník Alex Dowis, akrobati z Vertigo a nebude samozřejmě chybět stálý spolupracovník Petr Malásek a symfonický orchestr.

Moc bych si přála, aby na mou oslavu do Bratislavy přijelo co nejvíce Čechů. Celá obrovská show je po všech stránkách výjimečná, obrovská a nákladná, že se ní nedá cestovat…" vzkazuje Lucie Bílá všem fanouškům z České republiky.

Hned po 10. dubnu začne Lucie připravovat svou první O2 Arenu s názvem Fifty Fifty, kterou si šetřila právě na tuto příležitost. Pražský koncert se uskuteční 5. listopadu 2016 a vstupenky jsou již v prodeji. A půjde rozhodně o velký hudební zážitek!

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Prouza zveřejňuje nikdy nevydaný demosnímek z roku 1994
16.06.

Prouza zveřejňuje nikdy nevydaný demosnímek z roku 1994

Kapela Prouza se ohlíží do své minulosti a vydává pětipísňové EP s prozaickým názvem "demo 1994”....


Rapper a motivátor Russ přiveze do Prahy novou desku
16.06.

Rapper a motivátor Russ přiveze do Prahy novou desku

Multiplatinový rapper Russ šel vždy vlastní cestou a vlastním tempem. Průlomové album na hraně klasického...


Country folk ovládl stage; Sons of the East znovu v Praze
15.06.

Country folk ovládl stage; Sons of the East znovu v Praze

Australská indie folk country kapela Sons of the East znovu zavítala do Prahy, kde pro své fanoušky vystoupila ve středu...


Otce Jana Bendiga si v novém klipu zahrál Zdeněk Godla
14.06.

Otce Jana Bendiga si v novém klipu zahrál Zdeněk Godla

Jen pár týdnů po vydání úspěšného songu TU TU TU přichází zpěvák Jan Bendig s další novinkou. Ve skladbě...


Ewa Farna představila nový videoklip překvapivě na Rock for People
14.06.

Ewa Farna představila nový videoklip překvapivě na Rock for People

Necelých 24 hodin od zveřejnění nového songu Vlny, který vznikl jako titulní píseň ke stejnojmennému filmu Jiřího...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Je všechno dobrý? Je to složitější.
13.06.

Je všechno dobrý? Je to složitější.

» Kieslowski Marie

Sólové debutové album "Je všechno dobrý?” v digitální podobě...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru