Legendární Three Days Grace a opener v podobě Badflower, opravdu si tohle dobrovolně necháte ujít?

Rocková legenda Three Days Grace se po několika letech vrací do Prahy a 15. listopadu rozezní Forum Karlín. Tahle energie nenechá nikoho stát v klidu. Fanoušci se mohou těšit na mimořádný večer, protože kapela vystoupí ve speciálním obsazení. Na jednom pódiu se setkají Adam Gontier a Matt Walst, tedy původní i současný hlas Three Days Grace. Tento jedinečný koncert tak nabídne spojení minulosti i současnosti, které zaručuje silný hudební zážitek, nezapomenutelnou atmosféru a především tunu nostalgie a emocí.

Kapela slibuje průřez celou svou tvorbou od nezapomenutelných hitů jako „I Hate Everything About You", „Animal I Have Become" nebo „Never Too Late", až po novější skladby z posledních alb, které dokazují, že jejich hudba je stále relevantní a najde si své publikum. Three Days Grace umí propojit dravou rockovou sílu s osobní výpovědí, která se dotýká každého posluchače, a právě to z nich dělá jednu z nejúspěšnějších rockových skupin současnosti.

Večer otevře americká kapela Badflower, která patří mezi nejzajímavější jména nové generace alternativního rocku. Badflower již od prvního alba OK, I´M SICK trefili terč v mém srdci a pomalu každá nota, téměř každý text a každý jednotlivý song je pro mě kus umění, se kterým naprosto souzním. „x ANA x", „Ghost", „Wide Eyes" nebo pozdější kousky „Staleker", „Fukboi" nebo „Machine Gun". Já Vám doporučím doslova celou diskografii, od prvního singlu „Soap", přes první EP Temper se skladbami jako „Drop Dead", až po letošní novinky No Place Like Home, které nám vezou ochutnat. „Snuff" jsem poslouchala snad celé léto v kuse, dává člověku potřebu vykřičet si duši a zároveň tancovat. Živě to musí být neskutečný nářez, na který se opravdu nemůžu dočkat.

Josh Katz, frontman kapely rád i za pomocí svých textů bojuje za práva zvířat a vykřikuje do světa, že je vegan, a že i zvířecí duše mají právo na život. Obecně pojednává o vzteku, o lásce a depresi a mentálních stavech nebo o bolavém srdci či velmi osobních tématech. Jejich koncerty jsou stejně intenzivní jako jejich hudba a perfektně nažhaví publikum na hlavní hvězdu večera. Forum Karlín nabídne ideální prostředí s výborným zvukem i atmosférou, kde se rocková energie promění v nezapomenutelný zážitek.

Badflower přijíždí do Česka teprve po druhé, a to se vzpomínkou na nesnesitelně narvaný FUCHS 2, který vyprodali v roce 2022. Zažili jste někdy rozsvícení vánočního stromečku na Staromáku? To je nic oproti tomu, jak narváno bylo tehdy na Štvanici. A i přesto, že to řadím mezi nejhorší koncerty, které jsem kdy zažila, jelikož mám metr 50 a stála jsem ještě k tomu za sloupem, tak zároveň na hudební výkon a na tu raw energii, kterou Katz a spol předvedli v životě nezapomenu.

Tohle všechno v kombinaci s hymnami hlavní hvězdy večera Three Days Grace? Tak tenhle koncert byste si rozhodně neměli nechat ujít. 15. listopadu v Praze čeká fanoušky večer plný vášně, silných emocí a hudby, která spojuje. Já tam budu a v davu nechám jak zářijový nakupený stres, tak celou svou duši a poslední zbytky hlasivek. 



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela
06.08.

Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela

Putovní festival Hrady CZ pokračuje o tomto víkendu na Veveří. V naší soutěži jste moli vyhrát 2x2 volné...


Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album
05.08.

Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album

Oblíbená slovenská kapela Kandráčovci se letos v srpnu představí také českému publiku. Ve středu...


Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy
05.08.

Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy

Německý alternativní hudebník h3nce vystoupí 21. září v pražském klubu Bike Jesus, kde fanouškům nabídne...


Kříž a kamení představuje druhý singl z chystané desky Insanie
04.08.

Kříž a kamení představuje druhý singl z chystané desky Insanie

Bude to boj, ale neboj byl prvním singlem kapely Insania z nového alba NEO-NOE, které vyjde na podzim 2026....


Soutěž o volné vstupenky na Veveří
05.08.

Soutěž o volné vstupenky na Veveří

Putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ míří po Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Hluboké nad Vltavou...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Montáž 1996–2014
02.08.

Montáž 1996–2014

» Traband

Nová retrospektiva v dvaceti jedna písních přináší průřez proměnlivou...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta