Zanedlouho se dočkáme živého debutu Badflower v Praze

Vegan srdcem, duší i hudbou. Badflower míří na svou premiéru v Praze. Tato americká kapela měla původně zahajovat pro Palaye Royale na jejich evropském turné. Turné se kvůli covidu přesunulo, a tak pánům nezbylo nic jiného než Prahu navštívit na své vlastní cestě. Namísto Lucerna music baru si 11. prosince zahrají v menším klubu Fuchs2, a budou hlavní hvězdou večera, který pro ně budou otevírat Dead Poet Society.

Vokalista, kytarista a frontman Josh Katz, hlavní kytarista Joey Morrow, basák Alex Espiritu a bubeník Anthony Sonetti spolu fungují bok po boku jako kapela od roku 2013. V roce 2015 vydali první skladbu „Soap", o tři roky později pak EP Temper o čtyřech stopách, ale až debutové album, které vydali v roce 2019, OK, I´M SICK, a jeho singly „Heroine" a především „Ghost" na ně přitáhli pozornost většího množství fanoušků po celém světě.

Dnes už si můžeme pustit i druhé album, které nazvali This Is How The World Ends. Z rytmičtější hudby a hlubokých textů se na své druhé desce věnovali o stupeň tvrdším, rychlejším tónům a agresivnějším textům. Album obsahuje skladby „Family", „Johny Wants To Fight", „Fukboi" nebo „Don´t Hate Me", které všechny vyšly jako singly ještě před vydání celého alba. Právě toto album, které vyšlo loni v září, hoši přijedou představit i k nám do Prahy.

Doufáme, že u nás živě zazní i skladba „F*ck The World", která pojednává o lidské destrukci planety Země a o veřejném ignorování globálních environmentálních problémů, ke kterým bohatě přispívá i konzumace zvířecích produktů. Zpěvák Josh Katz je vegan a aktivista za zvířecí práva. V době koronaviru koupil starou farmu, kterou si sám rekonstruoval. Stará se zde o množství farmářských zvířat a žije po jejich boku mimo chaos velkoměsta. Další skladbou na podobné téma, tedy masakrování zvířat na jatkách, nazval „Murder Games". Tato skladba je součástí debutového alba OK, I´M SICK.


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Die Antwoord po dlouhé pauze vyrazí na turné, zastaví se i v Praze
05.12.

Die Antwoord po dlouhé pauze vyrazí na turné, zastaví se i v Praze

Vskutku výstřední a bizarní show čeká 11. dubna 2024 návštěvníky pražského Fora Karlín. Vystoupí zde jihoafrický...


Karel žije dál! Přesvědčit se můžete v sobotu v pražské Lucerně.
05.12.

Karel žije dál! Přesvědčit se můžete v sobotu v pražské Lucerně.

Karel žije dál je název kulturní akce k uctění památky bývalého místopředsedy vlády a ministra zahraničí...


Popový fenomén Troye Sivan zavítá poprvé do ČR
05.12.

Popový fenomén Troye Sivan zavítá poprvé do ČR

Troye Sivan je australský zpěvák, skladatel a herec nominovaný na cenu GRAMMY, který se pevně etabloval jako globální...


Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen
04.12.

Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen

Od ohlášení jednoho z headlinerů, kterým jsou britští While She Sleeps, přidávají organizátoři jedno jméno...


Krásný ztráty Live hlásí první jména
04.12.

Krásný ztráty Live hlásí první jména

Organizátorům, vystupujícím a především návštěvníkům festivalu Krásný ztráty Live se romantické prostředí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třetí
17.11.

Třetí

» něco něco

Třetí album s jednoduchým názvem Třetí vydávají něco něco u domovského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru