Zanedlouho se dočkáme živého debutu Badflower v Praze

Vegan srdcem, duší i hudbou. Badflower míří na svou premiéru v Praze. Tato americká kapela měla původně zahajovat pro Palaye Royale na jejich evropském turné. Turné se kvůli covidu přesunulo, a tak pánům nezbylo nic jiného než Prahu navštívit na své vlastní cestě. Namísto Lucerna music baru si 11. prosince zahrají v menším klubu Fuchs2, a budou hlavní hvězdou večera, který pro ně budou otevírat Dead Poet Society.

Vokalista, kytarista a frontman Josh Katz, hlavní kytarista Joey Morrow, basák Alex Espiritu a bubeník Anthony Sonetti spolu fungují bok po boku jako kapela od roku 2013. V roce 2015 vydali první skladbu „Soap", o tři roky později pak EP Temper o čtyřech stopách, ale až debutové album, které vydali v roce 2019, OK, I´M SICK, a jeho singly „Heroine" a především „Ghost" na ně přitáhli pozornost většího množství fanoušků po celém světě.

Dnes už si můžeme pustit i druhé album, které nazvali This Is How The World Ends. Z rytmičtější hudby a hlubokých textů se na své druhé desce věnovali o stupeň tvrdším, rychlejším tónům a agresivnějším textům. Album obsahuje skladby „Family", „Johny Wants To Fight", „Fukboi" nebo „Don´t Hate Me", které všechny vyšly jako singly ještě před vydání celého alba. Právě toto album, které vyšlo loni v září, hoši přijedou představit i k nám do Prahy.

Doufáme, že u nás živě zazní i skladba „F*ck The World", která pojednává o lidské destrukci planety Země a o veřejném ignorování globálních environmentálních problémů, ke kterým bohatě přispívá i konzumace zvířecích produktů. Zpěvák Josh Katz je vegan a aktivista za zvířecí práva. V době koronaviru koupil starou farmu, kterou si sám rekonstruoval. Stará se zde o množství farmářských zvířat a žije po jejich boku mimo chaos velkoměsta. Další skladbou na podobné téma, tedy masakrování zvířat na jatkách, nazval „Murder Games". Tato skladba je součástí debutového alba OK, I´M SICK.


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru