Joost Klein přijede i k nám v rámci Europapa Tour (2025)

Holandská star Joost Klein vyprodal svůj první koncert v České republice během několika minut od zahájení prodeje. Pro velký zájem byl tedy koncert přesunut z Meet Factory do Fora Karlín. Joost dorazí už 10.3. 2025.

Joost Klein je 26letý performer, spisovatel a umělec. Jeho energický styl spojuje prvky mainstreamového popu s veselým hardcorem a punkem. Je oceňován za své poetické texty v kombinaci s chytlavými beaty, které vystihují ducha mládí. Ve svých písních mluví o svém osobním trápení, například o ztrátě rodičů v mladém věku, a otevřeně hovoří o svých psychických problémech. Smutek proměňuje v nadšení s poselstvím, že všichni jsme lidé. "Je to v pořádku: nikdo z nás není v pořádku".

"Europapa je o sirotkovi, který cestuje po Evropě (a dále), aby našel sám sebe a vyprávěl svůj příběh," vysvětluje Joost. "Zpočátku ho lidé nepoznávají, ale on se dál chopí každé příležitosti, aby se zviditelnil. 'Europapa' je poctou mému otci. Když mě vychovával, předal mi expanzivní pohled na svět."

V nizozemském a belgickém koncertním okruhu je Joost známý svými legendárními vystoupeními na festivalech jako Lowlands, Pinkpop a Pukkelpop. Nedávno získal prestižní cenu Popprijs 2023, která se v Nizozemsku každoročně uděluje kapele nebo umělci, který v daném roce nejvíce ovlivnil nizozemskou pop music.

Joostova fanouškovská základna se rozrůstá i v zahraničí. V Belgii vystoupil ve vyprodané Lotto Areně v Antverpách. V létě loňského roku se Joost stal v Německu hitem číslo 1 s písní "Friesenjung". Kromě toho se jeho skladby hojně vysílají v éteru a jeho fanouškovská základna roste ve Švýcarsku, Rakousku, Švédsku, Velké Británii, Polsku, Itálii a na Ukrajině.

Joostovo vůbec první evropské turné v únoru 2024, které se uskutečnilo v Německu, Švýcarsku a Rakousku, bylo vyprodáno a on se už nemůže dočkat, až v roce 2025 vyjede se svou větší show na ještě větší turné.

Vstupenky v prodeji.

 

 

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice
17.07.

Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice

Groovy metalová kapela Hemlock odstartovala na začátku července své evropské turné. Tahle parta muzikantů...


Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu
17.07.

Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu

Během letošního léta přivítá Praha zbrusu nový festival. Nese název BadBoy Fest a uskuteční se 24. srpna na malebné Prague...


Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra
17.07.

Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra

V rámci koncertní série Prague Open Air vystoupí kytarista, hudební skladatel, uznávaný autor symfonické...


Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba
17.07.

Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba

Euforie z návratu na koncertní pódia i do studia v případě rockové kapely Imodium stále trvá. Po singlech Lampy, Tuláci a...


Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album
16.07.

Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album

„Země je kulatá a Bůh není. Vakcíny fungujou, klima se mění. Elvis už nežije, Měsíc byl dobyt, je prostě dobrý...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru