Harlej uzavřel své výroční turné posledním koncertem ve Strakonicích

26. prosince se konal ve strakonické Sokolovně poslední koncert v tomto roce kapely Harlej, která na podzim rozjela své turné k 20. výroční založení kapely a poslední zastávka byla právě ve Strakonicích.

Už po 19 hodině se na sále začali tvořit hloučky, potom fronty u vstupu a po 20 hodině byl sál plný k prasknutí. Takhle narváno nebylo na Harlej ani minulý rok. Všichni fanoušci byli nedočkaví, vypískávali a vyřvávali do davu. Není divu, kapela si dala na čas a svůj koncert rozjela úderem 21 hodiny, to už se na sále nedalo ani hnout. Ten kdo byl lehce oděn ten měl navrch, horko bylo čím dál horší. 

Kapela to rozjela od samého začátku, fanoušci si jejich koncert přímo užívali. Zahráli songy Když chválím tak tebe, Dětský hřiště, Balada, Na prodej, Malá nevěrná holka, Zemětřesení, V dálce už možná svítá a nechyběla ani Tondovo vložka Rozvíjej se buřtíku, dokonce zavzpomínal i na pořadatele Jirku Tomana, který je do jižních Čech přivedl. Potom nastoupil bývalý frontman kapely Vláďa Šafránek, který zazpíval skladby Toník a Vláďík, Tak jdem dál, Zrzi zrzi a jako duet společně s Tomášem Hrbáčkem zazpíval Odcházím.

Následovala další část koncertu, jde zazněli největší hity kapely jako Přirození, Pověste ho vejš, Proč pocit mám, Proměna a Harlej Krišna v akustické verzi. Zazněl i mix světových hitu v podání mistra Kolinsee od Metaliccy, Nirvany, Megadeath. Po více jak dvouhodinovém vystoupení bylo jasné, že se koncert chýlí ke konci. Svařák, byla poslední skladba v podání obou zpěváku. Po koncertě následovala autogramiáda celé kapely.

Nebyla jedna píseň, kterou by fanoušci neznali. Strakonické publikum Harlej prostě zbožňuje. Byl to jedinečný vánoční koncert a skvělá tečka za rokem 2015.
GALERIE

Související obsah:

» Harlej v Lucerně - Na plnej plyn   (Kateřina Ondová, 07. 12. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Černý stíny se vymykají obvyklé tvorbě Xindla X
02.10.

Černý stíny se vymykají obvyklé tvorbě Xindla X

Křehká, poetická balada Černý stíny písničkáře Xindla X  původně vznikla jako elektronická skladba. „I...


Dave Matthews Band se vrací po 5 letech do Prahy s novým albem
02.10.

Dave Matthews Band se vrací po 5 letech do Prahy s novým albem

Dave Matthews Band, často označována jako DMB, je americká rocková skupina, která byla založena v Charlottesville ve Virginii...


Václav Neckář slaví osmdesátiny novou písní a kompilací hitů
01.10.

Václav Neckář slaví osmdesátiny novou písní a kompilací hitů

Osmdesáté narozeniny oslaví 23. října zpěvák Václav Neckář. Při této příležitosti vychází komplet...


INSANIA jede podzimní klubové peklo
01.10.

INSANIA jede podzimní klubové peklo

Crossoverová kapela INSANIA, která za GRRRotesky obdržela Cenu Anděl za rockové album roku 2022, zahájí ve čtvrtek...


FOTOreport: Grandson a jeho soundtrack k revoluci
01.10.

FOTOreport: Grandson a jeho soundtrack k revoluci

28.9.2023 do Prahy na svou první headline show dorazil kanadsko-americký zpěvák a hudebník známy pod uměleckým jménem Grandson....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Thorns
24.08.

Thorns

» Martin Tony

Thorns je třetí sólové album anglického zpěváka Tonyho Martina....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru