Goodbye avizuje nové album zpěvačky LP, vychází 8. října

Americká zpěvačka a skladatelka LP, jejíž písně dosáhly přes dvě miliardy přehrání, vydá nové, v pořadí šesté album nazvané Churches letos 8. října na značce [PIAS] Recordings. Kromě názvu zveřejnila LP také obal desky a seznam patnácti skladeb. Na album nyní poutá nový singl Goodbye doprovázený videoklipem.Výkonným producentem alba Churches se stal její stálý spolupracovník Mike Del Rio. Vedle něj se v roli producentů jednotlivých skladeb představili Nate a Kyle – společně jsou známi pod pseudonymem Valley Girl; dále Lars Stalfors, dvojnásobný držitel Grammy Dan Wilson, Dan Nigro a Isabella Machine Summers. Nahrávku zmasterovala několikanásobná držitelka Grammy Emily Lazar. Zpěvačka LP je jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2022.  

Zpěvačka LP k albu Churches uvádí: „K této desce mám vztah jako k příteli. Příteli, který mě provedl nejnáročnější dobou v lidské historii a asi nejnáročnějším časem v mém životě. Mám pocit, že jsem na něm sdílela tolik skutečných příběhů a svých vlastních pocitů.” Ke vzniku desky vysvětluje: „Tvořit s nejlepšími přáteli je dar, který jsem nikdy nepovažovala za daný. Zároveň je pro mě skvělým zážitkem potkávat nové spolupracovníky naladěné na stejnou vlnu. Je to jako se zamilovávat. Neustále se zamilovávat a odmilovávat. Mám pocit, jako kdyby tohle byl základ života. A ačkoliv jde někdy o bolestivou zkušenost, nikdy bych neměnila. Cítím, že toto je moje cesta, jak sdílet své emoce s ostatními. Jsem tak vděčná za tyto písně a za lidi, kteří je se mnou vytvořili. Je to splněný sen, že je mohu konečně s vámi sdílet. Děkuju.”  

Píseň Goodbye je čtvrtým singlem z alba Churches. LP ji napsala společně se svými dlouholetými spolupracovníky Mikem Del Riem, který skladbu produkoval a hrál kromě bubnů na všechny nástroje, a s Natem Campanym. Oba se podíleli také na předchozích singlech z alba The One That You Love, How Low Can You Go a dalších hitech zpěvačky LP.  

„Goodbye je výbuch pro duši. Jarní úklid mě samé a doufám, že i druhých, od pout vlastní mysli. Světlo tam pořád je, pokud chcete. A já to určitě chci," říká LP a k videoklipu dodává: „Videoklip Goodbye je jako pocit v době, kdy učiníte nějaké velké rozhodnutí, kdy ale nevíte, kam vás život zavede. Ale máte pocit naděje, možná zároveň trochu obavy a strach. Být na jedné lodi s přáteli mi přineslo novou perspektivu. Doufám, že tato píseň a videoklip jsou závan čerstvého vzduchu pro všechny, kdo mají pocit, že si potřebují vyčistit hlavu a vydat se na novou cestu.”
Foto: Ryan Jay


GALERIE

Související obsah:

» LP si pro obrovský úspěch letos zopakuje koncert v Praze   (Ondra Kocáb, 28. 03. 2018)
» LP na novince Lost On You bojuje a překonává ztrátu   (Karel Souček, 26. 11. 2016)
» LP se po rychlém vyprodání Roxy chystá i na Colours!   (Ondra Kocáb, 30. 01. 2017)
» LP ve videu k One Last Time nabízí mileneckou aférku   (Ondra Kocáb, 18. 03. 2021)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Stálice české hudební scény, Aleš Brichta s kapelou Aleš Brichta Project a Dan Horyna s kapelou Merlin, odehrají společný koncert
24.09.

Stálice české hudební scény, Aleš Brichta s kapelou Aleš Brichta Project a Dan Horyna s kapelou Merlin, odehrají společný koncert

Kulturní centrum Labuť Říčany 15. října otevře své pomyslné brány pro všechny fanoušky, kteří si rozhodně...


Zpěvačka Lara Morr přestavuje svoji Múzu
24.09.

Zpěvačka Lara Morr přestavuje svoji Múzu

Múza je název debutového alba osobité zpěvačky Lary Morr (Veroniky Morávkové). Křest proběhne 5. října...


Vladimír Mišík dnes vydává Noční obraz
24.09.

Vladimír Mišík dnes vydává Noční obraz

Dnes, tedy 24. září 2021, vychází u nezávislého českého hudebního vydavatelství Animal Music nové...


Pumpa, legendární hard rocková kapela, oslaví čtyřicet let na české hudební scéně
24.09.

Pumpa, legendární hard rocková kapela, oslaví čtyřicet let na české hudební scéně

V pražském Lucerna Music Bar se 5. října uskuteční netrpělivě očekávaný koncert, který má naplánovaný začátek...


Mezi ploty se letos trochu uskromní, na kvalitě však neutrpí
23.09.

Mezi ploty se letos trochu uskromní, na kvalitě však neutrpí

Park Psychiatrické nemocnice Bohnice patřil festivalu Mezi ploty tradičně poslední květnový víkend. Letos se však...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru