Anna K. vyzývá, aby se lidé “na malou chvíli” zastavili v chaosu dne

Po třech letech od vydání oceňovaného alba Světlo přichází zpěvačka Anna K. s novou písní Na malou chvíli. Ta je momentálně 4. nejhranější domácí skladbou v rádiovém éteru. K písni nyní vznikl pod režijní taktovkou Martina Linharta romantický videoklip.

"Mám z klipu obrovskou radost, vypadá přesně tak, jak jsem si ho k té písni představovala. Marty (Martin Linhart) je fakt talent, znám ho už tisíc let, tak jsem mu věřila. Celý jeho tým v čele s Pájou Dostálovou byli naprostý profíci a ještě k tomu moc milí lidé… Prostě skvělá parta krásných lidí mi natočila krásný klip,” raduje se Anna K.



"S Annou K. jsme dlouholetí přátelé a jsem rád, že jsem pro ni mohl natočit klip právě k této písni. Celý song je pozitivní a má moc příjemnou náladu. Proto jsem se ji snažil dostat do vizuální podoby a klip nezatěžkávat komplikovaným scénářem,” vypráví režisér Martin Linhart a dodává: "Využili jsme pro natáčení světleně nejhezčí části dne, jako je východ a západ slunce. Dalším atmosférickým prvkem je zajisté americký karavan a celá scénografie kolem něj, která lokaci zabydlela a pro Annu K. tak vytvořila příjemné místo pro tvorbu a odpočinek. Ostatně v celém klipu pozorujeme zpěvačku právě při těchto činnostech. Společnost ji dělají rybička Ignác a fenka Tara, neboť právě i zvířata jsou s Annou K. úzce spojena. Celý videoklip také provázejí záběry kapely v čele s Tomášem Varteckým, který je zároveň zpěvaččin životní partner, a tuto píseň pro ni složil. Proto bylo našim přáním, aby se v klipu objevil i on. Doufám, že se lidé, tak jako my všichni, co jsme na klipu pracovali, "na malou chvíli” zastaví v chaosu dne a náš klip jim udělá dobrou náladu. Nám se to při natáčení určitě povedlo.”

O písni Na malou chvíli

Skladba Na malou chvíli vznikla v tandemu s Tomášem Varteckým. Produkce a zvuku se ujal držitel pěti Grammy Chris Lord-Alge, známý spoluprací s Green Day nebo Madonnou. Kytarovými party přispěl sólový kytarista Bon Jovi Phil X. "Myslím, že je to bomba, povedla se nám úžasná píseň. Je o nás a o životě, který žijeme téměř všichni, co jsme tolik let bok po boku s jedním partnerem. Je to dar,” uzavírá Anna K, která je letos nominovaná na ceny Žebřík, na jejichž slavnostním vyhlášení také odehraje koncert, a to 9. října v DEPO2015 v Plzni.

Zpěvačka se nyní těší na své podzimní akustické koncerty. 19.11. Čelákovice 30.11. Brno 9.12. Chotěboř 12.12. Hradec Králové 15.12. Sušice 16.12. Praha
GALERIE

Související obsah:

» Koncertní šnůra Anny K. Ve světle Tour graduje. Pražský koncert byl zcela vyprodán!   (Jana Kleinbauerová, 26. 04. 2017)
» Anna K. má nový letní, optimistický videoklip ke skladbě Co mi za to dáš   (Jana Kleinbauerová, 12. 07. 2017)
» Anna K. a její Hold a Little Place   (Jan Vavřík, 15. 08. 2014)
» Akustické koncerty Anny K vycházejí na DVD a CD   (Karel Souček, 25. 02. 2014)
» Anna K. je nominovaná na Anděla jako zpěvačka roku za album Světlo   (Jana Kleinbauerová, 07. 02. 2018)
» Anna K upozorňuje děti na nebezpečí, která jim mohou hrozit   (Karel Souček, 27. 05. 2015)
» Koho si Anna K pozvala do svého taxíku?   (Karel Souček, 02. 07. 2016)
» Singl Až mě zachráníš doprovází silně emotivní videoklip   (Karel Souček, 12. 06. 2018)
» Světlo Anny K fosforeskuje dojemnými náladami   (Petr Škrabánek, 01. 06. 2017)
» Anna K se alespoň chvíli cítila jako Jarda Jágr   (Karel Souček, 16. 03. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Svůdný australský metalcore v Praze
03.10.

Svůdný australský metalcore v Praze

Stále mám v hlavě můj poslední (taky i první) koncert Thornhill, na který si jedna holčina přinesla banner s nápisem...


Imodium se chystají do Spirály na svůj největší akustický koncert
02.10.

Imodium se chystají do Spirály na svůj největší akustický koncert

Když Imodium oznámilo zkraje roku největší akustický koncert ve své dosavadní – již více než dvacetileté...


Vrchol německého pornometalu už zanedlouho v Praze
02.10.

Vrchol německého pornometalu už zanedlouho v Praze

Vrchol německého pornometalu už zanedlouho v Praze Kdo z metalové scény nezaslechl jméno...


Noví gratulanti na plakátě k 20. narozeninám festivalu Mighty Sounds
02.10.

Noví gratulanti na plakátě k 20. narozeninám festivalu Mighty Sounds

Organizátoři festivalu Mighty Sounds přidali další ingredience do koláče, který připravují pro oslavy 20 let. Po oznámení...


Festival Brutal Assault doplňuje dvě desítky kapel
02.10.

Festival Brutal Assault doplňuje dvě desítky kapel

V přípravách pokračují organizátoři festivalu Brutal Assault. V uplynulých dnech oznámili velký balíček dvou desítek...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Giants and Monsters
01.10.

Giants and Monsters

» Hendrix Jimi

Giants and Monsters je název sedmnáctého studiového alba powermetalových...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru