Vypsaná fiXa zase vyprodala jeden dům

Už je tradicí, že kapely, které neodmyslitelně patří do domácí klubové scény, pravidelně nadělují svým věrným fans vánoční večírky. FiXa každoročně pořádá svojí besídku v Lucerna Music Baru. A každoročně je vyprodáno! Aneb vstup jen na vlastní (ne)bezpečí.


Fanoušci na podiu mezi polozbořenou scénou, sborové znění všech songů, poguje i ten, co o to původně nestál (kdo si neodnese aspoň jednu modřinu, jakoby tam nebyl). Tak nějak vypadá bezhlavé řádění a bod varu, do kterého umí Márdi a jeho parta přivést vyprodanou Lucernu. Tahle hotová zatěžkávací zkouška klubu je totiž vyprodaná rok co rok, ostatně i letos. Kdo koupil lístek zavčasu, ten se na párty může vypravit od půl osmé, kdy se otevírají brány Music baru. Kluci ze San Piega hlásí start koncertu na devátou. Kromě slušné dávky muziky, ve které nebudou chybět fanoušky milované songy, se na večírku objeví tradičně i stánek s merchem, k doplnění chybějících kousků ve sbírce fiXích produktů. 




Kluci měli pěkně nabitý podzim. Teď před Vánoci si střihli další koncerty se spřátelenou Mňágou a Žďorp a dokončili turné s Visacím zámkem. Márdí s Pítrsem do světa vypustili speciál pro dětičky pod názvem Mixle v Pixle. Vyšlo jim akustické DVD, které v říjnu představili v divadelním prostoru Dobeška. Ale především oznámili datum vydání jejich další řadovky. Od půlky ledna se kapela zavírá do studia Jámor, kde bude s Ondrou Ježkem nahrávat novinku, která by měla vyjít 7.března. 



GALERIE

Související obsah:

» Vypsaná fiXa pluje na akustické vlně   (Karel Souček, 04. 09. 2013)
» Vypsaná fixa chystá novou desku   (Jan Vavřík, 16. 12. 2013)
» Na vánoční koncert Vypsané fiXy v Lucerně Music Baru zbývají poslední volné lístky   (Petr Škrabánek, 17. 12. 2012)
» Copak to ty naše děti poslouchají ... 2. část   (Karel Souček, 31. 07. 2013)
» Fixa finišuje a nabízí nový videoklip   (Karel Souček, 28. 04. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu
07.12.

Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu

Hardcorové formace Rise Of The Northstar a Deez Nuts v pražském Paláci Akropolis představily nové desky....


Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
06.12.

Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025

Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v druhé polovině tohoto...


Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě
06.12.

Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě

Britská heavymetalová ikona Judas Priest se příští léto vrací do České republiky a vůbec poprvé...


David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín
05.12.

David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín

Live Forum Karlín 2024 je název nového živého alba Davida Kollera, které zachycuje koncert z prosince...


Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd
05.12.

Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd

Autorkou reportáže je Marcela Křížová. Autorkou fotografií je Natálie Havelková. Byl...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta