Vl. ročník festivalu Metalfest Open Air, 3. den

Reportáž 3. den

Festival vygradoval nedělními koncerty do úplného finále. Tentokrát den byl o 100% snesitelnější, počasí se totiž umoudřilo a menší oblačnost umožnila si koncerty užívat bez únavy způsobené sluníčkovou aktivitou.

Začátek posledního dne na Metalfestu patřil italské partičce Embryo, a hned všechno jelo jak na běžícím páse. Evertale z německé republiky, Evil Invaders a i The Vintage Caravan, nebo švédští Unhlashed.


Půl pátá byla pro některé nezasvěcené, milým překvapením.

Na pódium přišla kapela Refuge včele s basákem a zpěvákem z kapely Rage, která se díky tomuto projektu znovuzrodila. Z původní sestavy je zde sice právě on, ale to nic nemění, že fanoušci si právě díky této kapele, přišli na své. Odpoledne pomalu a jistě gradovalo.Večer koncerty pokračovaly a nabíraly na obrátkách.

Hned po chviličce, kdy se představila formace Amaranthe, po padesáti minutách se představila i vícečlenná kapela Eluveitie. Ta svým hudebním projeven natolik vyburcovala fanoušky, že se jeden po druhém nechali na vlně s rukou přemístit až za pomyslné brány pod pódiem.Tam tým Security nezklamal v žádném případě. 

Všechny ty lidičky, kteří se tímto bavili, aniž by přemýšleli, že si mohou ublížit, poctivě postavily na vlastní nohy. Někteří se vrátili prý několikrát, Zaslouží velký obdiv, že všechno zvládli absolutně na jedničku a nikomu se nic vážného nestalo a o nás fotografy se staral celý tým rovněž výborně.

Totiž, než by jeden řekl „švec"na našich zádech by rázem přistálo něčí tělo a to se díky jim právě nestalo.

Poslední hvězdou festivalu byla kapela Accept!

Ta byla definitivní tečkou, která uzavřela tu spoustu muziky, která za tyto tři dny zazněla.Celý Amfiteátr byl zaplněný a všichni si koncert užívali.

Opět stručně jsme vám představili co a jak se odehrávalo během této akce. Vše je opět vpřiložené foto galerii právě zde.

 

GALERIE

Související obsah:

» Vl. ročník Metalfest Open Air, 2. den   (Jana Kleinbauerová, 07. 06. 2015)
» Vl. ročník Metalfest Open Air, 1. den   (Jana Kleinbauerová, 06. 06. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Queenie míří do Prahy a rozezní Křižíkovu fontánu
07.08.

Queenie míří do Prahy a rozezní Křižíkovu fontánu

Další zastávkou výročního turné kapely Queenie bude Praha. V úterý 11. srpna se v rámci 20 let Tour představí...


Kurt Vile přiveze do Prahy svou dosud nejosobnější nahrávku
07.08.

Kurt Vile přiveze do Prahy svou dosud nejosobnější nahrávku

Americký hudebník Kurt Vile se po čase vrací do Prahy společně se svou kapelou The Violators. V rámci koncertní šňůry...


Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela
06.08.

Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela

Putovní festival Hrady CZ pokračuje o tomto víkendu na Veveří. V naší soutěži jste moli vyhrát 2x2 volné...


Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album
05.08.

Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album

Oblíbená slovenská kapela Kandráčovci se letos v srpnu představí také českému publiku. Ve středu...


Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy
05.08.

Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy

Německý alternativní hudebník h3nce vystoupí 21. září v pražském klubu Bike Jesus, kde fanouškům nabídne...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Montáž 1996–2014
02.08.

Montáž 1996–2014

» Traband

Nová retrospektiva v dvaceti jedna písních přináší průřez proměnlivou...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta