Strom stínu pokřtí novou desku
V pražském klubu Chapeau Rouge se rozezní alternativní rock
Kapela Strom stínu zde 3. září pokřtí třetí studiové album nazvané Mezi okny a pamětí. Desku již před křtili v Rumunsku na 4. ročníku festivalu Banát, ale nejhlavnější událost vás čeká právě v Chapeau Rouge, kde společně s kapelou vystoupí i někteří další hudebníci, kteří se na nahrávce podíleli!
Hostem večera bude spřízněná alternativní formace Jiříkovo vidění, která se vyznačuje větším podílem využití samplů a elektroniky.
Deska Mezi okny a pamětí je prostě vydařená!
A to nejen na první pohled obalem, jehož grafiku vytvořil Radek Pokorný, ale i texty a hudbou. Opravdu povedený počin!
Za zmínku stojí fakt, že skladba Hlasy je autentickým hudebním záznamem pořízeným na klavír umístěný v podloubí mělnického náměstí, kde je slyšet i výskání v kašně se koupajících dětí. Další skladba, Dotkla, je z mého pohledu neskutečně emotivní. Vokál, kterého se ujala Miki Mutinská, a klavír v podání Šárky Adámkové je opravdu noblesní. Tyto skladby jsou, ale spíše výjimkou, hlavní styl celého alba je rock a to budete vnímat od počátku alba, například skladba Mráz to naprosto dokazuje.Věřím, že jak deska zaujala mne, zaujme i další posluchače.
Přijďte na koncert a vyhrajte CD Stromu stínu!
Ano, bude se nejen křtít, ale bude se i vyhrávat! Každý, kdo přijde na pražský koncert, má šanci nové CD Mezi okny a pamětí nebo předchozí album Zimokruhy, díky zakoupené vstupence získat. Kolik bude výherců, je zatím tajemstvím, vše se dozvíte na místě. Tak neváhejte a přijďte! Hudební knihovna opět chybět nebude! A co vy?
Související obsah:
» Jiříkovo vidění hraje pro rockery, intelektuály i undergroundové publikum (Jana Kleinbauerová, 08. 05. 2014)» George's Vision (Karel Souček, 29. 10. 2014)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Post-it nahráli osobní zpověď o hledání cesty ven z chaosu
Pod názvem Geronimo vydává pražská skupina Post-it nový singl a videoklip. Skladba je hlubokým osobním ohlédnutím frontmana...
Chinaski uprostřed letního turné přicházejí s remixem aktuálního singlu Selhání
Od poloviny června koncertují Chinaski po celé republice v rámci turné Open air léto 2026, které...
Druhý den festival Brutal Assault zažíval jednu premiéru za druhou
Ve čtvrtek se festival Brutal Assault rozjel na plné obrátky a první tóny z hlavního nádvoří zazněly o půl jedenácté...
Judas Priest znovu potvrdili, proč patří mezi největší jména heavy metalu
Dlouho očekávaný večer v ostravské Ostravar Aréně otevřela kapela Phil Campbell and the Bastard Sons. Žádné...
Novým singlem NA HRANĚ avizuje Kapela Škwor stejnojmenné album
Tři roky po vydání jedenácté řadovky Sobě věrnej a oslavách čtvrtstoletí existence chystá Škwor nové...
» zobrazit více...
RECENZE
» Album Montáž 1996 – 2014 přináší...
» Stones nestárnou, na Foreign Tongues se předvádí...
» Wow! Muse míří ke hvězdám
» Tichý architekt aneb když australský prog,...
» Magické, uhrančivé, hypnotické. Takové...
» Jinany – Ptáci a Draci: EPčko, se kterým...
» zobrazit více...
Adam Bomb v den svých narozenin odpálí show s novým albem Live Dream
Přijďte si užít rockový nářez muziky do klubu Modrá Vopice! Po úspěšném...
Chinaski uprostřed letního turné přicházejí s remixem aktuálního singlu Selhání
Od poloviny června koncertují Chinaski po celé republice v rámci turné Open...
Judas Priest znovu potvrdili, proč patří mezi největší jména heavy metalu
Dlouho očekávaný večer v ostravské Ostravar Aréně otevřela...
Druhý den festival Brutal Assault zažíval jednu premiéru za druhou
Ve čtvrtek se festival Brutal Assault rozjel na plné obrátky a první tóny...
Bert & Friends: Každý koncert je wimbledonský zápas a každý den je bílé plátno, na kterém tvoříme obrazy.
Bezprostředně po koncertě na Colours of Ostrava jsme si s Bertem povídali o tom,...
Adam Bomb v den svých narozenin odpálí show s novým albem Live Dream
Přijďte si užít rockový nářez muziky do klubu Modrá Vopice! Po úspěšném...
Post-it nahráli osobní zpověď o hledání cesty ven z chaosu
Pod názvem Geronimo vydává pražská skupina Post-it nový singl a videoklip....
Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela
Putovní festival Hrady CZ pokračuje o tomto víkendu na Veveří. V naší...
Moravská hudební spodina ovládla Melodku. The Scrambles lákali na debut, CHLEB!K rozdával chlebíčky a Rocket Bunny uzavřeli večer punkrockovou jistotou
Poslední červencový večer se na brněnské Melodce setkaly tři kapely...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Tři Deci #35: Rock for People 2026, část 2
V druhém díle věnovanému festivalu Rock for People jsme důkladně...
Hudební knihovna
REPORTÁŽ: Hollywoodské hvězdy zazářily v brněnském Sonu
KLIP: Rybičky 48 natočily nový
FESTIVAL:
















