Smíšený pocity XindlaX lákají na podzimní turné

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, přichází s novinkou „Smíšený pocity". Zároveň slibuje, že se na jeho připravovaném albu můžeme těšit na modernější zvuk a tvůrčí svobodu. Spolu s Jendou Vávrou si totiž vytipovali několik muzikantů a společně se pustili do nahrávání. Výsledkem je přes dvacet písní napříč všemi možnými žánry, od metalu, přes latino – pop až po hip-hop. Fanoušci se tak mohou těšit na moderní, kytarovější zvuk, který ale neztrácí kouzlo tvorby Ondřeje Ládka a také na autentické texty, které píše s lehkostí jemu vlastní.  

Videoklip k  singlu „Smíšený pocity" vznikl ve spolupráci s producentem Filipem Vlčkem, který do něj nahrál i všechny nástroje. Režiséroval  ho Jakub Mahdal. „Moje děti mi s oblibou tvrdí, že mi zlobením vyznávají lásku. Tak tahle píseň je zase takovým vyznáním jim. Ale nic sentimentálního nečekejte" vysvětluje s úsměvem Ládek.

Nejen „Smíšený pocity" ale i spousta nových písní se objeví po boku starších hitů na podzimním turné, které startuje na konci září v Praze. Během listopadu se představí v Brně, Plzni, Mladé Boleslavi, a tour zakončí ve Vysokém Mýtě.

20.9.   Praha - Občanská plovárna

 8.11.   Brno - Fléda

 10.11. Plzeň - Pod Lampou

 11.11. Mladá Boleslav - Muzeum Škoda Auto

 17.11. Krnov - Kofola

 18.11. Vysoké Mýto - M klub

 

 Foto Jakub Mahdal

GALERIE

Související obsah:

» Xindl X oslaví kulatiny se svými fanoušky   (Jana Kleinbauerová, 08. 02. 2019)
» Xindlovo nové video Štědrý večer nastal   (Joe Stramr, 04. 10. 2012)
» Alenka, nejsmutnější píseň z alba Sexy Exity, se dočkala videoklipu   (Karel Souček, 01. 04. 2019)
» Lá$ka   (Joe Stramr, 24. 09. 2012)
» Čecháček Made   (Karel Souček, 13. 05. 2014)
» Návod ke čtení manuálu   (Joe Stramr, 08. 08. 2010)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
30.04.

Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny

Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné s názvem The Run For Your...


Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou
30.04.

Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou

Legendární Katapult s frontmanem Oldou Říhou slaví letos nádherné padesáté narozeniny. K tomuto...


Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze
30.04.

Nesvatá trojice schválila město plameny: Unholy Trinity Tour v Praze

Pravděpodobně největší koncertní metalová událost tohoto roku je za námi. Behemoth nekompromisně zválcovali Prahu....


Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu
29.04.

Brod 1995 přivítá v srpnu Kollera, Rybičky 48 nebo Mňágu

Festival Brod 1995 zve již podvanácté do Českého Brodu na pestrý mix nejrůznějších žánrů i pověstnou...


Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy
29.04.

Papa V Perpetua a jeho ghoulové míří do Prahy

Švédská progresivně rocková parta Ghost se chystá na svůj šestý koncert v České republice. Po třech letech...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Duše v peří
15.04.

Duše v peří

» Joker Beat

Čtvrté album Joker Beat pod názvem Duše v peří vyšlo 20.12....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru