Povodně vyhnaly Kašpárka na Vypich

Na velkou vodu je krátký i početný a sehraný tým Kašpárka v rohlíku, a tak se jubilejní pátý ročník největšího dětského festivalu Kašpárkohraní z důvodu povodňové situace přesouvá z pražské Stromovky před oboru Hvězda v Praze 6 na Vypichu. Své brány zde otevře v neděli 16. června ve 12 hodin. Bohatý program festivalu se nemění, stejně jako vstupné zdarma.  



Organizátoři festivalu se navíc rozhodli ve spolupráci s Člověkem v tísni pomoci lidem zasaženým povodněmi, na Kašpárkohraní tak budou nainstalovány kasičky Člověka v tísni, kam budou návštěvníci moci vhodit libovolnou částku. Pomoci lze také prostřednictvím odeslání DMS ve tvaru "DMS SOSPOVODNE" na číslo 87777 nebo zasláním příspěvku na účet 72027202/0300, více na www.clovekvtisni.cz.  



Program zůstává stejný, a tak návštěvníci uvidí a uslyší nejen  Kašpárka v rohlíku, ale také Sto zvířat, Wohnouty, Umakart, Obří broskev, projekt Pískomil se vrací s Michalem Malátným, Jaroslava Uhlíře či Ewu Farnou. Součástí je také bohatý divadelní a sportovní program, celou akci moderují Martin Zbrožek a Anna Polívková.

V rámci Kašpárkohraní probíhá každoročně také naučný program. Děti se budou moci vydat na naučnou stezku zaměřenou na ekologii s plněním úkolů či se zúčastnit soutěže v poskytování první pomoci pod dohledem Českého červeného kříže. Atmosféru festivalu, který se bude konat za každého počasí, doplní bohatý sortiment tradičního českého občerstvení.
GALERIE

Související obsah:

» Na Kašpárkohraní letos opět zdarma   (Karel Souček, 29. 04. 2013)
» Pískomil se vrací a zahraje poprvé na hračkářském veletrhu   (Joe Stramr, 25. 10. 2012)
» Hravé songy nejen pro děti   (Karel Souček, 27. 05. 2013)
» Sto zvířat si s chutí zahraje i v bordelu   (Karel Souček, 08. 11. 2012)
» Sto zvířat - Černobyl české hudební scény   (Karel Souček, 27. 11. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
LEAP přiváží do Prahy album ENTROPY – nová éra britského alt-rocku v Lucerna Music Baru
12.10.

LEAP přiváží do Prahy album ENTROPY – nová éra britského alt-rocku v Lucerna Music Baru

Britská kapela LEAP se po vydání nové desky ENTROPY vydává na evropské turné, v rámci kterého...


King Gizzard & The Lizard Wizard míří zpět se speciálním rave setem
12.10.

King Gizzard & The Lizard Wizard míří zpět se speciálním rave setem

King Gizzard & The Lizard Wizard míří zpět do ČR, tentokrát se speciálním „rave setem" do pražského klubu...


ONE OK ROCK přivezou do Prahy album Detox a globální energii
11.10.

ONE OK ROCK přivezou do Prahy album Detox a globální energii

ONE OK ROCK vystoupí 29. října 2025 v pražském Foru Karlín. Tento dlouho očekávaný koncert je součástí jejich...


Rozlučka se Stray From The Path
11.10.

Rozlučka se Stray From The Path

Poslední říjnový den bude velice smutným dnem pro pražské metalcorové fanoušky. Toho dne totiž naposledy...


Raye přiveze do České republiky svou show, která propojuje moderní pop, soul a R&B
11.10.

Raye přiveze do České republiky svou show, která propojuje moderní pop, soul a R&B

Britská zpěvačka a skladatelka Raye, jedna z nejvýraznějších osobností současné popové scény, vystoupí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Giants and Monsters
01.10.

Giants and Monsters

» Helloween

Giants and Monsters je název sedmnáctého studiového alba powermetalových...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru