Neopakovatelný zážitek na parníku Tyrš

O neopakovatelný a jedinečný zážitek na Vltavě se postarala ve čtvrtek 26.5.2016 kapela Komunál spolu s Honzou Šťastným a Eliškou Kokoškovou. Zažili jsme tu neobyčejnou plavbu po Vltavě na parníku Tyrš za doprovodu této skupiny.

Loď byla zcela zaplněna fanoušky kapely, kterých se na parník naskládalo asi 250, a Hudební knihovna byla samozřejmě u toho. Kapela Komunál, jejíž původní název byl Komunální odpad, pochází z Chlumce nad Cidlinou. Poprvé se představila na hudební scéně v roce 1989. V roce 2009 dochází v této sestavě ke změnám a k přejmenování skupiny na Komunál. Lídrem této partičky je Luboš Suchánek, který zároveň skládá texty. V loňském roce vydali v pořadí již třinácté CD s názvem Vlci v nás. Skupina si svým dynamickým projevem vytvořila během svého působení velkou fanouškovskou základnu z různých částí republiky. Vystoupení této formace je tak strhující, že její příznivci neváhají jet na jejích koncert i přes půl republiky.

Tato skupina svým svérázným projevem rozezpívala všechny zúčastněné fanoušky. Na palubě parníku panovalo domácí prostředí a opravdu velká pohoda. Přijeli je podpořit i kluci z Walda gangu a nebyl problém se s členy obou kapel vyfotit , zajít na drink nebo dát řeč. Plavba byla příjemná, leč strašně rychle to uteklo. S každým kdo odcházel po zakončení akce z lodi se frontman kapely Luboš Suchánek osobně rozloučil a tím umocnil přátelské vztahy mezi kapelou a fanoušky. Všichni se rozcházeli k domovu nabiti emocemi a zážitky z této plavby.

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Cryptopsy přivezli do Prahy precizní brutalitu i humor
06.02.

Cryptopsy přivezli do Prahy precizní brutalitu i humor

Kanadští Cryptopsy se 3. února vrátili do Prahy v rámci svého evropského turné a Rock Café zažilo...


Michael Marcagi v Praze - písničky, které nepotřebují velká gesta
06.02.

Michael Marcagi v Praze - písničky, které nepotřebují velká gesta

Americký písničkář Michael Marcagi se v rámci svého evropského turné představil i českému...


Jason Derulo míří do pražské O2 Arény se svou show světového formátu
06.02.

Jason Derulo míří do pražské O2 Arény se svou show světového formátu

O2 Arena se 2. března 2026 promění v taneční parket světové úrovně. Americká pop-R&B superstar Jason Derulo...


Indie večer plný atmosféry a emocí
06.02.

Indie večer plný atmosféry a emocí

Už 9. března 2026 do pražského klubu Roxy dorazí duo Good Neighbours, které tvoří zpěváci, skladatelé...


Tom Odell, Lykke Li a Balu Brigada rozšiřují line-up Metronome Prague 2026
06.02.

Tom Odell, Lykke Li a Balu Brigada rozšiřují line-up Metronome Prague 2026

Metronome Prague 2026 odhaluje finální podobu line-upu a potvrzuje svou pozici jedné z nejzásadnějších hudebních...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta