Michal Hrůza Symphonica Tour se přesouvá na rok 2022

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Bon Art Pops Orchestra, Kühnův dětský sbor oznamují nové termíny
S ohledem na blížící se termíny tří mimořádných koncertů a přetrvávající nejistotu kolem podmínek pro pořádání kulturních akcí rozhodli Michal Hrůza a za pořadatele Bon Art Music a Agentura Petřinová, celé turné Michal Hrůza SYMPHONICA Tour přesunout na červen 2022. Podrobnosti vysvětlují v následujícím vzkazu všem příznivcům a zároveň zveřejňují nové termíny. Místa konání koncertů se nemění.
„Vážení a milí, tento vzkaz se nám nepíše vůbec lehce a do poslední chvíle jsme doufali, že ho nebudeme muset psát vůbec. Jde o to, že námi avizovaný červnový projekt Michal Hrůza SYMPHONICA Tour musíme odložit na rok 2022. Okolnosti, které nás k tomuto kroku vedou, jsou spojeny především se situací kolem pandemie covid-19 a nejasnými vládními opatřeními, s nimiž se potýkáme. Do současné chvíle nám žádné ministerstvo, hygiena ani žádný jiný zodpovědný orgán nedokázali říct, za jakých podmínek a s jakými opatřeními bude možné koncerty zrealizovat. Vše jsou jen spekulace probíhající v médiích, na které se nemůžeme spolehnout.
Všechny tři koncerty jsme plánovali tak, aby pro diváky byly opravdu intenzivním zážitkem. Nevšední hudební zážitek měl být propojený s prohlídkou vnitřních prostor, příjemnou atmosférou se sklenkou vína, zážitkovým cateringem atd. Na pódiu se v jeden moment setká Kapela Hrůzy, orchestr a dětský sbor, což čítá dohromady okolo stovky osob. Na celý projekt je zkrátka navázáno příliš mnoho lidí.
Velmi si vážíme podpory některých z vás. Opravdu jsme moc věřili a doufali, že se s vámi v červnu setkáme a nabídneme nálož hudby. Jsme nedočkaví a smutní, ale jak se říká, ´kdo si počká, ten se dočká´. Budeme se držet tohoto hesla s nadějí, že příští rok vám to všechno předvedeme v plné parádě.
Pro ty, kteří mají zakoupené vstupenky – všechny zůstávají v platnosti i pro rok 2022. Pokud byste již zakoupené vstupenky chtěli vracet, ať už z jakéhokoliv důvodu, máte možnost prostřednictvím předprodejní sítě Ticketlive. Vstupné vám bude vráceno v plné výši. Děkujeme za pochopení."
9. 6. 2022 – Zahrada Trojského zámku v Praze
17. 6. 2022 – Zámek Kačina
24. 6. 2022 – Hrad Špilberk v Brně
Související obsah:
» Michal Hrůza vyráží v novém singlu na sever (Ondra Kocáb, 20. 10. 2017)» Michal Hrůza v Rudolfinu (Karel Souček, 17. 06. 2018)
» Michal Hrůza, úspěšný zpěvák, ale i autor, vydal desku plnou emocí „Sám sebou“ (Jana Kleinbauerová, 21. 05. 2017)
» Milostnou zpověď Propojení natočil Michal Hrůza v New Yorku (Karel Souček, 05. 05. 2020)
» Sám se sebou (Jiří Hroněk, 19. 05. 2017)
» Uf, Michal Hrůza je zpátky (Karel Souček, 16. 01. 2015)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Duo Royel Otis míří do Prahy: indie pop naživo v SaSaZu
Royel Otis se vrátí 14. listopadu 2025 do Prahy, kde v rámci turné Meet Me in the Car Tour vystoupí v klubu SaSaZu. Australské...
James Harries vsadil na novince na přímočaré písně s prostými aranžemi
Love & Desire je název nového alba britského, v Čechách usazeného zpěváka, hudebníka a...
Král francouzského dark synthu jede do Prahy
Do Prahy přijede 13. listopadu 2025 jeden z nejpromisivnějších, neznámějších a nejzajímavějších interpretů...
Nový balíček kapel na festival Brutal Assault
Osm nových kapel se přidalo do soupisky festivalu Brutal Assault na příští rok. Na své si přijdou zejména...
Stoupající rocková hvězda Yungblud vystoupil v Praze
Když jsem Yungbluda viděla poprvé, bylo mi 15 a jeho koncert pro mě byl vytouženým zážitkem. Do vyprodaného...
» zobrazit více...
RECENZE
» Poslední rozkaz od W.A.S.P. slaví bezbožných...
» Výmluvy došly, Vasilův Rubáš natočil...
» Dýňoví power metaloví bozi Helloween...
» Sains et Saufs: silně vyzrálá ZAZ na novince...
» Čtvrtá italská „mše“ se mistrně...
» Everest: Halestorm (opět) šplhají na vrchol...
» zobrazit více...
Oslniví MYDY v Lucerna Music Baru
O tom, že kapela MYDY nedávno vydala nové EP Oops & Downs, jsme už psali...
Duo Royel Otis míří do Prahy: indie pop naživo v SaSaZu
Royel Otis se vrátí 14. listopadu 2025 do Prahy, kde v rámci turné Meet...
Stoupající rocková hvězda Yungblud vystoupil v Praze
Když jsem Yungbluda viděla poprvé, bylo mi 15 a jeho koncert pro mě byl vytouženým...
Giants and Monsters
» HelloweenGiants and Monsters je název sedmnáctého studiového alba powermetalových...
Nový balíček kapel na festival Brutal Assault
Osm nových kapel se přidalo do soupisky festivalu Brutal Assault na příští...
Textures: Nemyslím si, že ještě někdy pojedeme hrát do Spojených států
Před koncertem holandských Textures na festivalu Brutal Assault jsem si popovídal...
Podzimní melancholie? Pojďme si připomenout největší letní elektro pecky
Polovina října je za námi, léto a dny plné slunečních paprsků...
James Harries vsadil na novince na přímočaré písně s prostými aranžemi
Love & Desire je název nového alba britského, v Čechách...
Na Veveří se mohou těšit Nela a Pavla
Putovní festival Hrady CZ pokračuje o víkendu na Veveří. V naší soutěži jste...
Nové album Island Mint s názvem Slun je venku
Nové album kapely Island Mint s názvem Slun je venku a kapela ho pokřtí...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.