Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy

Německý alternativní hudebník h3nce vystoupí 21. září v pražském klubu Bike Jesus, kde fanouškům nabídne večer plný temné atmosféry, výrazných emocí a energického koncertního projevu. 

H3nce patří mezi výrazné nové tváře současné alternativní scény. Ve své tvorbě propojuje prvky indie rocku, post-punku i moderní alternativy a vytváří osobitý zvuk, který stojí na silných melodiích i autentických textech. Jeho hudba se pohybuje mezi melancholií a intenzitou a dokáže posluchače vtáhnout svou syrovostí i upřímností. 



Pražský koncert je součástí turné h3nce vs. europe tour, v jehož rámci zavítá také do České republiky. Fanoušci se mohou těšit na průřez jeho dosavadní tvorbou včetně skladeb VICTIM TO MY BRAIN, girl in hell, GUN TO MY FACE nebo WALK STOP DROP, které patří mezi jeho nejvýraznější nahrávky. 

Jeho hudba je úzce propojena s temnou estetikou a silně emotivním projevem. V textech se často objevují témata vnitřních konfliktů, osamělosti, hledání vlastní identity i psychické zranitelnosti. Na pódiu sází především na autentický výkon a intenzivní atmosféru, díky nimž jeho koncerty působí bezprostředně a dávají skladbám ještě větší sílu.
Autorka textu: Leona
Foto: GoOut

ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Druhý den festival Brutal Assault zažíval jednu premiéru za druhou
11.08.

Druhý den festival Brutal Assault zažíval jednu premiéru za druhou

Ve čtvrtek se festival Brutal Assault rozjel na plné obrátky a první tóny z hlavního nádvoří zazněly o půl jedenácté...


Judas Priest znovu potvrdili, proč patří mezi největší jména heavy metalu
11.08.

Judas Priest znovu potvrdili, proč patří mezi největší jména heavy metalu

Dlouho očekávaný večer v ostravské Ostravar Aréně otevřela kapela Phil Campbell and the Bastard Sons. Žádné...


Novým singlem NA HRANĚ avizuje Kapela Škwor stejnojmenné album
11.08.

Novým singlem NA HRANĚ avizuje Kapela Škwor stejnojmenné album

Tři roky po vydání jedenácté řadovky Sobě věrnej a oslavách čtvrtstoletí existence chystá Škwor nové...


Slánský festival Valník nabídne téměř tři desítky kapel
11.08.

Slánský festival Valník nabídne téměř tři desítky kapel

Předposlední srpnový víkend se do příjemného a útulného prostředí areálu letního kina ve Slaném...


Pavel Callta vyměnil Brunetku za Zrzku
10.08.

Pavel Callta vyměnil Brunetku za Zrzku

Brunetka je název nového singlu Pavla Callty. Tematicky navazuje na jeho starší skladbu Zrzka, od jejíhož vydání...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Montáž 1996–2014
02.08.

Montáž 1996–2014

» Traband

Nová retrospektiva v dvaceti jedna písních přináší průřez proměnlivou...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta