Jindra Polák z oblíbené kapely Jelen a interpretka roku Debbi mají společný duet Mars a Venuše

Po úspěšném duetu s Janou Kirschner (Co bylo dál?) přichází oblíbená kapela Jelen s dalším duetem Mars a Venuše. Tentokrát spojila síly s vynikající zpěvačkou a čerstvou držitelkou ceny Anděl v kategorii Interpretka roku Debbi. Závěr loňského roku společně absolvovali vánoční turné, které zakončili ve zcela vyprodaném Forum Karlín. Během času stráveného na společných zkouškách tak vznikal tento singl, jenž je inspirován odvěkým příběhem vztahu muže a ženy. Zpěvačka se v něm po dlouhé době vrací k češtině a nyní k němu představují videoklip.

„Ještě před turné jsme při jamování ve společnosti Debbi často hráli a zpívali. Při tom vznikla právě tato píseň, kterou jsme zařadili do našeho vánočního setlistu a u diváků měla úspěch. Na základě toho jsme ji nahráli i ve studiu,"přibližuje frontman kapely Jelen Jindra Polák. „Pro mě byl svátek zazpívat si s Jeleny, a ještě k tomu česky. Jsou to pro mě mimořádné zážitky,"dodává Debbi, která za své loňské studiové album Break získala prestižní hudební ocenění Anděl. Režie videoklipu se ujal František Effenberger Zouzal, který dodává: „Pracoval jsem s Jeleny na jednom z jejich prvních videoklipů. K písni Magdaléna. Bylo to před třemi lety. Na samém začátku jejich kariéry. Nikdy by mě nenapadlo, že na YouTube dosáhne 10 milionů přehrání. Dnes už vím, že duet s Debbi může mít klidně stejný potenciál."

Kapela Jelen v roce 2014 získala ocenění Anděl pro Objev roku a v loňském roce převzal cenu za Kapela roku. Na letošní rok mají muzikanti již plný koncertní kalendář a zároveň začínají pracovat na novém studiovém albu.

GALERIE

Související obsah:

» Jeleny radostná energie neopouští ani na Vlčím srdci   (Ondra Kocáb, 26. 12. 2016)
» Jelen ladnými skoky překonává hranice mnoha stylů   (Karel Souček, 05. 08. 2014)
» Světlo ve tmě   (Karel Souček, 04. 08. 2014)
» Jelen chce ve své spanilé jízdě pokračovat i letos   (Karel Souček, 02. 02. 2016)
» Kapela Jelen beznadějně vyprodává své turné   (Patricie Hochmannová, 26. 11. 2015)
» JELENi se vrací ke kořenům, nejen na Okoři…   (Karel Souček, 21. 08. 2016)
» Kapela Jelen má první vlastní videoklip   (Jitka Fialková, 14. 01. 2014)
» Jelen, to je písničkářská tradice i současný zvuk   (Karel Souček, 26. 05. 2014)
» Členy Jelena spojuje láska k obyčejnému muzikantství   (Karel Souček, 21. 11. 2013)
» Mladí muzikanti se činí, s klipy se roztrhl pytel   (Karel Souček, 03. 02. 2017)
» Vlčí srdce   (Jiří Hroněk, 01. 11. 2016)
» Jelen a Nebe se sejdou na jednom pódiu. Hned jedenáctkrát.   (Karel Souček, 03. 01. 2015)
» Jelen dokončil nový klip a brzy vyrazí s Billama na turné   (Karel Souček, 25. 09. 2014)
» Debbi si chce užívat zpívání a kontakt s publikem   (Karel Souček, 21. 01. 2014)
» Debbi - Touch The Sun   (Jiří Klecan, 12. 06. 2011)
» Debbi zazářila v Akropoli   (Jitka Fialková, 20. 02. 2014)
» Novinka Break zachycuje hudební vývoj zpěvačky Debbi   (Karel Souček, 04. 05. 2017)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí
02.04.

Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí

V neděli 29. března odpoledne proběhl v útulných prostorách jestřebské restaurace Rychta koncert...


Intenzita bez odstupu - Ari Abdul
02.04.

Intenzita bez odstupu - Ari Abdul

Pražská MeetFactory se 27. března proměnila v prostor plný vášně, temné estetiky a nekompromisní energie. Fanoušci...


Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně
31.03.

Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně

Vzpomeneš si? je název nového singlu zpěvačky Ewy Farne a kapely Mirai. Přestože se jedná o propojení dvou výrazných...


Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky
31.03.

Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky

Titulní fotografie: RFP Concerts / Ruby Boland Bludfest – Yungbludův jedinečný festival, který si v předchozích...


Hypnotické jaro s Tame Impala
30.03.

Hypnotické jaro s Tame Impala

Poprvé v České republice uvítáme kapelu, která je ikonickým interpretem poslední doby, australští Tame Impala již...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta