Harry Styles rozdával energii ve Wembley, a to hned dvě noci po sobě

Britský zpěvák a miláček dívčích srdcí Harry Styles zavítal 18. a 19. června v rámci svého, kvůli covidu odloženého, turné LOVE ON TOUR, do Londýna. Místo jeho dvou beznadějně vyprodaných koncertů nebyla žádná malá hala, ale největší stadion v Británii, legendární Wembley s kapacitou 90 tisíc míst. 

Pro Stylese však tento ikonický stadion nebyla žádná novinka, jelikož na něm měl tu čest zpívat už v roce 2014 po boku svých bývalých parťáků z One Direction, a to hned tři večery po sobě. Tentokrát vystoupil sám, nicméně dokázal, že na to stačí, a svou dechberoucí energií ohromil každého z přítomných.

Předskokankou pro Skotsko a Anglii byla japonská zpěvačka Mitski. Dalo by se říct, že její tvorba a doprovodné tanečky, které byly značně neobvyklé, rozdělily publikum na dva tábory. Někteří ji nemohli přijít na chuť, a jiní s ní odzpívali každý song od začátku do konce. Zájmy těchto dvou skupin se sjednotily v momentě, kdy na stage dorazil samotný Styles, a dávaly to dost hlasitě najevo. Přivítání jako je tohle se moc často nevidí, respektive neslyší. 

Jelikož je Styles mnohými považován za módní ikonu, byli fanoušci zvědaví, jaký outfit mu jeho stylista Harry Lambert připraví tentokrát. První večer přiběhl v bílém triku a srdíčkových lacláčích, druhý zase zazářil se třpytivým tílkem zkombinovaném s bílými kalhoty. Při pohledu do davu je nutné podotknout, že Harry má určitý vliv na styl oblékání fanynek, některé kousky byly až šílené, ale určitým způsobem to na tomto koncertu dávalo smysl a tak se nad tím člověk ani moc nepozastavil.

Přestože mělo jít o turné s písničkami ze starší desky Fine line a Harry Styles, byly některé nahrazeny novými z alba Harry’s House. Nechyběly hity jako Watermelon sugar, As it was, Sign of the times, Golden nebo také vzpomínka na One Direction What makes you beautiful. Styles rozdával úsměvy na každou stranu, povídal si s fanoušky, neustále pobíhal po pódiu, předváděl své typické tanečky, a především nezapomněl několikrát vyjádřit vděk všem přítomným.Anglické počasí na sebe nenechalo dlouho čekat a během obou koncertů doslova lilo jako z konve. Ani to ale nikomu nepřekáželo a nakonec déšť v kombinaci s ohňostrojem při závěrečných písních tvořily dokonalou kouzelnou atmosféru. Za následující angínu to jednoznačně stálo. Všichni se nechali nakazit jeho showmanskou energií, zpívali, tančili, jednoduše si užívali každý moment. Druhé show se jako divák zúčastnil i Niall Horan, ten pyšně pozoroval úspěch svého bývalého kolegy z kapely po boku své přítelkyně.

Uvidíme, jestli si Harry přiveze dobrou náladu i k nám do Prahy, kde vystoupí už 15. července v O2 aréně. Pokud ano, máme se rozhodně na co těšit!

Související obsah:

» Harry Styles a jeho nové album je venku!   (Anežka Straková, 20. 05. 2022)
» Love on Tour se nepřetržitě blíží. Druhý člen fenoménu One Direction dorazí do Prahy po dvou odkladech.   (Monika Jetelová, 31. 05. 2022)
» Boy band One Direction překonal světový rekord   (Karel Souček, 26. 07. 2013)
» One Direction natočili klip jak vystřižený z Bradavic   (Jitka Fialková, 03. 11. 2013)
» Vezměte si One Direction domů   (Anička Stoklásková, 30. 12. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Překvapivé spojení krásy a metalu v podání Evy Burešové a Dymytry
01.07.

Překvapivé spojení krásy a metalu v podání Evy Burešové a Dymytry

Leč by některé z nás tahle kombinace nikdy nenapadla, tak se tak stalo. Eva Burešová vydala nový singl s názvem...


Sladbu Martiny Pártlové Si to udělám sama doprovází vtipný klip
01.07.

Sladbu Martiny Pártlové Si to udělám sama doprovází vtipný klip

Energická, roztančená, chytlavá, vtipná. Taková je nová písnička Si to udělám sama, kterou natočila zpěvačka...


Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem
30.06.

Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem

Malebná obec u Klatov s názvem Štěpánovice pohostila v pátek 24.6.2022 na soukromě laděné akci hned...


Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy
30.06.

Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy

Only the Poets, britská poprocková kapela, jež vznikla v roce 2017, se do podvědomí fanoušků dostala zejména díky...


Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album
30.06.

Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album

Kapela Support Lesbiens vydává po téměř dvou letech novinku Sins, která je zároveň předzvěstí zbrusu nového...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Lidová Redlová
01.06.

Lidová Redlová

» Redlová Lucie

Dvě desetiletí se písničkářka Lucie Redlová bránila naplno navázat na...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru