Festival Okoř se blíží a je téměř vyprodán

Všechny cesty vedou na Okoř, již 22.8.!

Jubilejní ročník festivalu se i letos bude konat na malebné louce v podhradí a až na jedinou vyjímku zde vystoupí všichni ti, kdo si na Okoři zahráli a rádi se vracejí.

Hanka Petřinová, jeho organizátorka, vzpomíná na myšlenku vzniku Festivalu: „Okoř je jedním z mých oblíbených výletních cílů, bydlím totiž poměrně blízko. Během návštěv vznikla myšlenka uspořádat pohodový rodinný festival, který by si užili nejen dospělí, ale i děti. Myslím, že tenkrát jsme byli jedním z prvních festivalů pro celé rodiny."

Příjemný jednodenní festival blízko Prahy s kvalitní dramaturgií získal mnoho příznivců mezi diváky i kapelami, kteří se sem po celou dobu existence pravidelně vracejí.

Proč se sem rádi vracíte?

Michal Hrůza:Míst, kde s kapelou rádi hrajeme je docela dost, ale rozhodně Okoř patří k nejoblíbenějším místům. Jde také o to, že se tu vídáme s ostatními muzikanty z jiných kapel a každé takové setkání je vždycky příjemná záležitost."

MIG21: „Máme romantickou povahu. Rezidua našich trampských duší se vždy zachvějí při pohledu na tu překrásnou zříceninu nad podiem. A dobře tu vaří."

Aneta Langerová:Festival Okoř patřil k mým prvním festivalům, které jsem navštívila, ráda na to vzpomínám. Mám velmi ráda atmosféru a krásné místo, na kterém se festival koná."

Jak vzpomíná Tomáš Klus na svou první Okoř? „Poprvé si pamatuju prakticky všechna, jen ta Okoř hapruje, páč tam vždycky je strejda Jirka Macháček a ten má "delete" na mé paměti."

Festival Okoř – časový harmonogram:

12:00 otevření festivalového areálu

14:00 Aneta Langerová

15:10 Vypsaná fiXa

16:30 Lenka Filipová & Lenny

17:50 Michal Hrůza

19:00 Miro Žbirka

20:20 Tomáš Klus

22:00 Chinaski

23:30 MIG 21

00:50 Space Junkie

GALERIE

Související obsah:

» Organizátoři Okoře začínají malovat trávu, oblohu i sluníčko   (Karel Souček, 27. 07. 2013)
» Na festival Okoř raději se vstupenkami z předprodeje   (Karel Souček, 05. 06. 2014)
» Festival Okoř - legendy legendám   (Hana Poláchová, 26. 06. 2015)
» Jubilejní festival Okoř a jeho věrné hvězdy   (Karel Souček, 04. 07. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC
30.03.

Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC

Bratislavský klub Majestic Music Club (MMC) se stal dějištěm velkolepého finále slovenské části tour rappera...


I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge spojí síly na Cargo Gallery
30.03.

I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge spojí síly na Cargo Gallery

Na palubě Cargo Gallery bude začátkem května pořádně živo. Vedle osvědčené dvojice I Love You Honey Bunny a Branko’s...


Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné
29.03.

Richard Krajčo chystá live album z loňského adventního turné

Na přelomu loňského listopadu a prosince zavítal Richard Krajčo za doprovodu Filharmonie Hradec Králové...


LØLØ přiveze do Prahy nové album i nekompromisní upřímnost
28.03.

LØLØ přiveze do Prahy nové album i nekompromisní upřímnost

Pop-rocková zpěvačka a autorka LØLØ, známá svým mixem vzteku, ironie a chytlavého humoru, dorazí do Česka...


Michal Pavlíček vydává osobní výpověď Na obzoru
28.03.

Michal Pavlíček vydává osobní výpověď Na obzoru

Pod názvem Na obzoru vydává kytarista Michal Pavlíček nové studiové album. Hráčská virtuozita se na něm...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta