ANNABELLE vydává debutové EP a zve do Kasáren Karlín

Cenou Anděl (Objev roku) ozdobená mladá česká zpěvačka ANNABELLE vydává své debutové EP. Rostoucí hvězda současného popu tak navazuje na úspěchy se svými posledními singly jako TOOTHBRUSH, CHARM nebo RUNNIN‘ OUT OF F* TIME. Poslední jmenovaný track se také objeví po boku dalších čtyř skladeb na EP KIDNAP ME PLS, které vychází spolu se singlem SnOWfLAkEDále na posluchače čeká anti – hate hymna LeMON ZeST, rapový track KIDNAP ME nebo demo friEND interlude. „Je to můj první větší projekt a jsem na něj strašně pyšná," raduje se ANNABELLE a představuje videoklip k písni SnOWfLAkE. Už 20. října se fanoušci mohou těšit na její sólo koncert v Kasárnách Karlín, kde zazní radiové hity i novinky z EP.  

Název EP lze přeložit jako „Uneste mě, prosím". „EP začalo vznikat začátkem roku, kdy jsem se přestěhovala na čas do Berlína," přibližuje umělkyně. „Když jsem poslouchala všechny songy a dávala si dohromady, jak se vlastně cítím a která emoce to EP spojuje, byl to takový pocit tíhy, frustrace a strachu, na který jsem nebyla připravená a došlo mi, že mě občas napadá, jestli by nebylo lehčí, kdyby mě prostě někdo někam odnesl nebo unesl," dodává s úsměvem a nadsázkou. 

Na celém EP se podílel jeden z nejžádanější českých producentů a zároveň přítel zpěvačky, Ondřej Fiedler, známý také jako fiedlerski. Jedinou výjimkou je singl SnOWfLAkE, který zpěvačka napsala s Muriel Beck a Leonem Wolfem, který zároveň píseň i produkoval, ve studiu v Kreuzbergu – inspirativní a bohémské berlínské čtvrti.

„Singl SnOWfLAkE je přesně o tom, co jsem tehdy prožívala. Cítila jsem se na všechno hrozně sama, neměla jsem skoro žádný peníze a pocit bezpečí. Stejně jsem ale věděla, že musím jít dál. Že na těch cestách poznávám sama sebe. Bylo by snazší zůstat doma, najít si stabilní práci a mít pohodlný život, ale tak bych nebyla nikdy šťastná," přibližuje význam textu ANNABELLE a dodává: „Napadl mě u toho obrázek sněhový vločky. Taky lítá světem, nikdo ji nezachytí, a i kdyby jo, tak se mu rozpustí v dlani. A tak lítá, dokud neroztaje". Kromě již zmíněné písně SnOWfLAkE se na EP objeví i punkrockový hit RUNNIN‘ OUT OF F* TIME nebo ústřední rapový track KIDNAP ME. Další novinkou je LeMON ZeST. „Je to o hejtu a o tom, jak si z něj tolik nedělat. Taková anti-hate hymna pro každého, kdo bude někdy potřebovat trochu povzbudit," říká ANNABELLE. Poslední, bonusovou písní je jedna z největších zpěvaččiných srdcovek friEND interlude, demo nahrávka a ukázka toho, jak může vypadat track před tím, než se do něj pustí producenti. 
Foto: natytheninja
GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Kanada otřásla holešovickou arénou, Sum 41 a Simple Plan přivezli nostalgické hitovky
03.10.

Kanada otřásla holešovickou arénou, Sum 41 a Simple Plan přivezli nostalgické hitovky

Do Prahy přijela dvojice kanadských punkových gigantů. Sum 41 v rámci oslav 20. výročí svých prvních alb All Killer...


Do Rock Café přijede metalcorová partička Our Hollow, Our Home.
03.10.

Do Rock Café přijede metalcorová partička Our Hollow, Our Home.

Je to sotva půl roku co se tu angličtí Our Hollow, Our Home objevili v Rock Café co by support švédské...


Pozvánka na narozeninový koncert Karla Bláhy, zpěváka, který svou pěveckou kariéru spojil s operetou a muzikálem
02.10.

Pozvánka na narozeninový koncert Karla Bláhy, zpěváka, který svou pěveckou kariéru spojil s operetou a muzikálem

Zazní podmanivý tenor Karla Bláhy nejen v písních ze slavných muzikálů V pražské Městské knihovně na Mariánském...


Velký showman a král coverů, Leo Moracchioli, vystoupil v pražském Forum Karlín
02.10.

Velký showman a král coverů, Leo Moracchioli, vystoupil v pražském Forum Karlín

Známý norský zpěvák, multiinstrumentalista a producent Leo Moracchioli zaměřující se na covery nejpopulárnějších...


Placebo rozjíždí evropské turné, v Praze se zastaví koncem října
02.10.

Placebo rozjíždí evropské turné, v Praze se zastaví koncem října

Britské duo Placebo konečně vyjíždí na evropské turné ke své poslední, v pořadí osmé...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Spass muss immer sein
23.09.

Spass muss immer sein

» Vltava

Spass muss immer sein hlásá názvem nového alba hudební skupina Vltava....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru