Adam Mišík zve na svůj dosud největší koncert novým singlem

Už se to blíží. Dosud největší koncert v kariéře Adama Mišíka se uskuteční ve čtvrtek 6. února v pražském Foru Karlín. Necelý měsíc před životním koncertem představuje Adam nový singl s názvem TRUST ISSUES, ve kterém se spousta fanoušků určitě najde.   

„Myslím, že v životě každého se najde někdo, kdo mu způsobil trauma, které se s ním táhne dál. V mém případě to byl bývalý vztah, ze kterého jsem si odnesl trust issues. A o tom je tenhle singl,” svěřil se Adam Mišík o novém singlu. Vznikl tak energický track, na kterém jako už v mnoha případech spolupracoval s producentem Enthicem. Na vzniku písně se podílel také zpěvák a Adamův kamarád Sebastian Navrátil

Vstupenky na show ve Foru Karlín rychle mizí. „Děkuju všem fanouškům, že i po 11 letech jsou pořád se mnou. Nemůžu se dočkat Fora Karlín, kde to celý společně posuneme o level výš!” vzkazuje Adam Mišík.
Foto: Ondřej Kudyn


GALERIE

Související obsah:

» Adam Mišík se vrací ke svým rockovým kořenům   (Karel Souček, 18. 01. 2023)
» Mišík, Voxel, Machette: Ztělesněné šílenství na koncertě v Jablonci   (Jitka Fialková, 13. 11. 2013)
» Nové album Adama Mišíka je čistě autorské   (Karel Souček, 22. 12. 2019)
» Adam Mišík má z Roxy husí kůži ještě teď   (Karel Souček, 09. 02. 2024)
» Na tenhle Parfém holky určitě zaberou   (Karel Souček, 30. 06. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky
06.07.

Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky

Čtvrtý festivalový den trutnovského Obscene Extreme přinesl od ranních hodin až do pozdních nočních hodin další...


Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín
06.07.

Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín

Syrový, nátlakový, tvrdý úvod s hravými samply a metalovým zpěvem otevírá Velkýho Developera, další pestrou...


Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let
05.07.

Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let

V letošním roce slaví festival Povaleč dvacáté narozeniny. Jubilejní ročník se odehraje od 6. do 8. srpna...


Natálie Tichánková se vrací do Československé televize šedesátých let
04.07.

Natálie Tichánková se vrací do Československé televize šedesátých let

Jak by vypadal televizní hudební pořad Československé televize v šedesátých letech, kdyby do něj místo dechovky...


A Perfect Circle si v Praze podali žádost o nejlepší koncert roku
03.07.

A Perfect Circle si v Praze podali žádost o nejlepší koncert roku

Začátkem července připravila agentura Live Nation lahůdku pro všechny příznivce prvotřídního progresivního rocku....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
The Silent Architect
26.06.

The Silent Architect

» Teramaze

13. studiové album Australanů Teramaze vyšlo pod názvem The Silent...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta